• خانه
  • اخبار
  • Zillow شرکت بازاریابی املاک و مستغلات VRX Media را برای بهبود خدمات فهرست بندی خریداری می کند

Zillow شرکت بازاریابی املاک و مستغلات VRX Media را برای بهبود خدمات فهرست بندی خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Zillow شرکت بازاریابی املاک و مستغلات VRX Media را برای بهبود خدمات فهرست بندی خریداری می کند

Zillow شرکت بازاریابی املاک و مستغلات VRX Media را برای بهبود خدمات فهرست بندی خریداری می کند
(تصویر از طریق Zillow)

گروه Zillow روز پنجشنبه اعلام کرد که سرویس بازاریابی VRX Media مبتنی بر میلواکی را خریداری کرده است، اقدامی که مجموعه خدمات فهرست‌بندی را که به نمایندگان و کارگزاران می‌فروشد، گسترش می‌دهد.

VRX محتوای متمرکز بر املاک و مستغلات مانند عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین، صحنه‌سازی مجازی، تورهای سه بعدی و تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. این شرکت در بیش از 60 منطقه شهری ایالات متحده فعالیت می کند. این شرکت در سال 2015 توسط مشاوران املاک سابق ست گرین و ناتان استروم تأسیس شد. خدمات VRX در کنار سایر پیشنهادات Zillow در سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

شرایط معامله اعلام نشده است. این خرید نشان دهنده هجدهمین خرید زیلو تا به امروز است.

ریچ بارتون، مدیرعامل Zillow در نامه سه ماهه سوم خود به سهامداران نوشت که این شرکت در حال تجمیع خدمات فهرست املاک خود تحت یک نام تجاری مشترک به نام ShowingTime + است. این شرکت توانست از طریق یک سری خرید و توسعه داخلی قطعات را برای مجموعه خدمات مونتاژ کند. بسته جدید شامل:

  • Dotloop، نرم افزاری که به مشاوران املاک کمک می کند اسناد را به صورت دیجیتال مدیریت کنند. (در سال 2015 خریداری شد)
  • Bridge Interactive، یک سرویس مدیریت داده برای لیست ها. (خرید شده در سال 2016)
  • ShowingTime، نرم افزاری برای سهولت نمایش در خانه. (در سال 2021 خریداری شد)
  • فناوری Rich Media، پلان‌های طبقه‌ای که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است و گشت‌های سه بعدی در خانه.
  • VRX Media (2022)

بارتون نوشت: «ما انتظار داریم ترکیبی از قابلیت‌های نرم‌افزار ShowingTime+ و دسترسی مخاطبان Zillow و فناوری‌های اختصاصی به ما اجازه دهد تا به سهمی از سبد نمایندگی فهرست‌بندی از طریق هزینه‌های نرم‌افزاری و بازاریابی دسترسی داشته باشیم و دامنه دسترسی خود را به بازار آدرس‌پذیری که دنبال می‌کنیم گسترش دهیم.» در نامه سهامداران

Zillow در بحبوحه رکود گسترده تر بازار مسکن، با کاهش بیش از 43 درصدی سهام آن از سال تا به امروز، با مشکل مواجه شده است. در یک سری اقدامات کاهش هزینه، این شرکت در ماه اکتبر تایید کرد که حدود 300 شغل را کاهش داده است. او همچنین گفت که هزینه های اختیاری را تشدید خواهد کرد و هزینه های بازاریابی را کاهش خواهد داد.