• خانه
  • اخبار
  • Yoodli وب سایت رایگان خود را برای بهبود سخنرانی عمومی راه اندازی می کند – و به برخی از بازی ها اضافه می کند

Yoodli وب سایت رایگان خود را برای بهبود سخنرانی عمومی راه اندازی می کند – و به برخی از بازی ها اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Yoodli وب سایت رایگان خود را برای بهبود سخنرانی عمومی راه اندازی می کند - و به برخی از بازی ها اضافه می کند

Yoodli وب سایت رایگان خود را برای بهبود سخنرانی عمومی راه اندازی می کند - و به برخی از بازی ها اضافه می کند
یکی از بنیانگذاران Yoodli، وارون پوری، نرم افزار تحلیل گفتار شرکتش را نشان می دهد. (یودلی از طریق یوتیوب)

شش ماه پس از حالت مخفی، یک استارت‌آپ هوش مصنوعی در سیاتل به نام Yoodli در حال برداشتن پرده وب‌سایت رایگانی است که برای تقویت صحبت‌های عمومی شما طراحی شده است.

و گویی این کافی نبود، Yoodli چند بازی رایگان نیز منتشر می کند.

وارون پوری، یکی از بنیانگذاران Yoodli، در یک ویدیوی مقدماتی گفت: “آنها را به عنوان Wordle در نظر بگیرید، اما مهارت های ارتباطی.”

برنامه آموزشی پایه Yoodli به تنهایی می تواند شوخی باشد: می توانید یک کلیپ صوتی یا تصویری آپلود کنید یا سخنرانی خود را در زمان واقعی با استفاده از برنامه ضبط کنید. یک دکمه را فشار دهید و نرم افزار آنچه را که می گویید تجزیه و تحلیل می کند تا کلمات اضافی (مانند “hm” یا “ah”)، عبارات تکراری، کلمات پوششی (مانند “می دانید”)، کلمات غیر شامل (مانند گفتن “پسرها”) را تجزیه و تحلیل کند. “به جای “پسران”). مردم”) و اینکه آیا خیلی سریع صحبت می کنید یا خیلی آهسته.

در نهایت، Yoodli به شما یک رتبه اعتماد می‌دهد و راه‌هایی را برای بهبود نشان می‌دهد. این مثال را ببینید که سخنرانی میلیاردر ایلان ماسک را تقسیم می کند. (گفتگو در سیستم پنج امتیازی Yoodli برنده 2 شد).

پوری بر این دیدگاه تأکید می کند که سخنرانی عمومی باید سرگرم کننده باشد، نه روتین. این نگرش حتی در مورد نام شرکتی که کلمه “yodel” در آن آمده است نیز صدق می کند. شش ماه پیش، پوری در ایمیلی توضیح داد که این نام “حلقه ای سرگرم کننده و جذاب دارد و فرهنگ شرکتی بازیگوش ما را نشان می دهد (سعی کنید سه بار سریع بگویید Yoodli، در نهایت لبخند خواهید زد.”

بازی‌های گفتاری عمومی Yoodli همان نوع بازیگوشی را نشان می‌دهد: یکی از بازی‌ها شما را به چالش می‌کشد تا ببینید چقدر می‌توانید بدون گفتن یک کلمه اضافی صحبت کنید. دیگری شما را با کلمات به ظاهر تصادفی تغذیه می کند تا وارد یک مکالمه زمان واقعی شوید. یک بازی دیگر باعث می شود در حال حرکت قیاس کنید. (به عنوان مثال، “زغال اخته مانند یک توالت است زیرا …”)

پوری در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «افزایش مهارت های صحبت کردن مانند تمرین دادن یک عضله است. «همان‌طور که قبل از رویدادهای ورزشی گرم می‌کنیم یا از طریق مدیتیشن ذهن خود را آرام می‌کنیم، می‌توانیم قبل از صحبت کردن، بدن خود را تمرین دهیم. در Yoodli، ما معتقدیم که آماده شدن برای سخنرانی می تواند سرگرم کننده و بدون استرس باشد. به همین دلیل است که ما تمرین‌های روزانه مبتنی بر هوش مصنوعی را ایجاد کرده‌ایم تا به افراد کمک کنیم مهارت‌های صحبت کردن و مصاحبه‌شان را بهبود بخشند.»

یودلی که سال گذشته از برنامه انکوباتور هوش مصنوعی AI2 مؤسسه آلن جدا شد، قبلاً تأییدیه ای از متخصصان در این زمینه مانند کریگ ولنتاین دریافت کرده است که در سال 1999 در مسابقات جهانی سخنرانی عمومی Toastmasters برنده شد.

اما می توان ادعا کرد که یکی از بهترین تاییدها از سوی خود Puri بود که گفت از این نرم افزار برای آماده سازی ارائه های خود استفاده کرده است. پوری و هم بنیانگذاران او به اندازه کافی متقاعد کننده بودند که سال گذشته 1 میلیون دلار پیش بودجه از AI2 و Madrona Venture Group جمع آوری کردند.

پوری و یکی دیگر از بنیانگذاران Yoodli، اشا جوشی، از جمله فینالیست‌های دسته کارآفرین جوان سال جوایز brooztechnology در سال 2022 هستند. برای دیدن همه فینالیست‌ها به وب‌سایت جوایز brooztechnology بروید، به موارد دلخواه خود رأی دهید و به موارد دلخواه خود رأی دهید. رزرو کنید. صندلی شما برای مراسم جوایز 12 مه در سیاتل SoDo Showbox.