منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Xiaomi Mi Band 7 با باتری 250 میلی آمپر ساعتی، مورد تایید اروپا و آسیا

Xiaomi Mi Band 7 با باتری 250 میلی آمپر ساعتی، مورد تایید اروپا و آسیا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Xiaomi Mi Band 7 با باتری 250 میلی آمپر ساعتی، مورد تایید اروپا و آسیا

دستبند هوشمند بعدی شیائومی می بند 7 خواهد بود و این روزها اطلاعاتی در مورد این گجت محبوب شیائومی منتشر شده است. طبق آخرین اخبار، چند مشخصات و اسم رمز برای دستبندهای هوشمند شیائومی داریم. در واقع با اخذ تاییدیه های لازم برخی از مشخصات آن و با نام رمز L66 مشخص شد. در اخبار اخیر، دستبند هوشمند آینده شیائومی در لیست گواهینامه های SGS-CEBEC بلژیک و SDDPI اندونزی ظاهر شده است. اخذ گواهینامه در آسیا و گواهینامه در اروپا ممکن است به این معنا باشد که این دستبند تقریباً به طور همزمان در این دو حوزه عرضه شده است.

تاییدیه شیائومی 7

تاییدیه شیائومی 7

Xiaomi Mi Band 7 یا Xiaomi Band 7 دارای شماره مدل M2129B1 هستند. گواهی بلژیکی این دستبند، باتری 250 میلی آمپری داخل آن را تایید می کند. همچنین نشان می دهد که دستبند معروف شیائومی را در بازارهای اروپایی خواهیم دید. اما گواهی SDPPI چیزی جز در دسترس بودن آن در آسیا را نشان نمی دهد.

مشخصات منقضی شده شیائومی Mi 7، GPS داخلی و همیشه در صفحه نمایش

سایر مشخصات Mi Band 7

پیش از این گفته شده بود که این ساعت هوشمند صفحه نمایشی با وضوح 192 در 490 پیکسل دارد. این دستگاه با نمایشگر همیشه روشن در دسترس خواهد بود و از این نظر نسبت به Mi Band 6 قبلی ارتقا یافته است. گفته می شود حالت های تمرینی مختلفی از جمله ایروبیک وجود دارد. بر اساس اطلاعات فاش شده، Mi Band 7 می تواند با پشتیبانی از GPS داخلی نیز ارائه شود. منبع او می گوید علاوه بر این، این ساعت هوشمند دارای ویژگی هایی مانند زنگ هوشمند است که گفته می شود 30 دقیقه قبل از تنظیم زنگ، شما را از خواب سبک بیدار می کند. همچنین گفته می شود که دارای حالت صرفه جویی در انرژی است.

این مشخصات فنی آنها جالب به نظر می رسند و به نظر می رسد پاراگراف 7 در روز معرفی برای آستین زیاد باشد. در حال حاضر هیچ تایید رسمی از زمان ارائه آن وجود ندارد، اما با توجه به افزایش سرعت افشای اطلاعات، ممکن است به زودی شاهد ورود این دستبند هوشمند شیائومی به فروشگاه ها باشیم.

آیا از Mi Bands شیائومی استفاده کرده اید؟ مشخصات Mi Band 7 را چگونه می دانید؟