• خانه
  • اخبار
  • Wizards of the Coast یک استودیوی جدید به نام Skeleton Key را برای یک پروژه جدید بازی ویدیویی AAA معرفی کرد

Wizards of the Coast یک استودیوی جدید به نام Skeleton Key را برای یک پروژه جدید بازی ویدیویی AAA معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast یک استودیوی جدید به نام Skeleton Key را برای یک پروژه جدید بازی ویدیویی AAA معرفی کرد

Wizards of the Coast یک استودیوی جدید به نام Skeleton Key را برای یک پروژه جدید بازی ویدیویی AAA معرفی کرد
در داخل دفتر مرکزی جادوگران ساحل در رنتون، واشنگتن (عکس brooztechnology / کرت شلوسر)

شرکت بازی سازی Wizards of the Coast مستقر در رنتون واقع در واشنگتن استودیوی جدیدی را در آستین تگزاس افتتاح کرده است تا یک بازی ویدیویی جدید و با بودجه کلان بسازد.

استودیوی جدید، Skeleton Key، توسط کریستین دالی، کهنه کار 30 ساله صنعت بازی با تجربه در THQ، Pandemic و Electronic Arts اداره می شود.

روزانه اخیراً BioWare را ترک کرده است پس از یک دوره چهار ساله به عنوان تهیه کننده اجرایی که در ابتدا در آن کار می کرد عصر اژدها مجموعه ای از بازی های نقش آفرینی کامپیوتری با پایان باز، از جمله قسمت چهارم آینده. دیلی به عنوان معاون رئیس و رئیس استودیو Skeleton Key به ویزاردز می پیوندد.

دالی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من برای شروع این ماجراجویی جدید با شرکتی که بسیاری از اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های مورد علاقه من را در دوران رشد خلق کرده است، هیجان‌زده هستم.” ما مشتاقانه منتظر گسترش تیم استودیو خود با سازندگان با استعداد بیشتری هستیم که در اشتیاق ما سهیم هستند.”

Wizards فقط گفت که اولین پروژه Skeleton Key یک “بازی ویدئویی جدید AAA” است که هیچ جزئیاتی در مورد ژانر، محیط یا مخاطبان مورد نظر خود ندارد. برچسب “AAA” معمولاً به این معنی است که استودیو از بودجه قابل توجهی برخوردار می شود و یک تیم خلاق بزرگ را استخدام می کند. این به نوبه خود به این معنی است که بعید است در آینده قابل پیش بینی اخبار بیشتری از Skeleton Key وجود داشته باشد، زیرا ساخت بازی های AAA ممکن است چندین سال طول بکشد.

سینتیا ویلیامز، رئیس جادوگران ساحل در بیانیه‌ای گفت: «ما از ادامه ساختن فهرست رهبران بازی‌های دیجیتال بسیار با استعداد خود و خوش آمدگویی کریستین به تیم هیجان‌زده هستیم. ما از تجربه‌ای که این تیم و استودیوی جدید برای جادوگران ساحل و هاسبرو به ارمغان می‌آورند، بسیار سود خواهیم برد.»

Skeleton Key ششمین استودیوی بازی های ویدیویی Wizards of the Coast در آمریکای شمالی است. همچنین این اولین استودیو بازی سازی Wizards نیست که با کارکنان BioWare در آستین افتتاح می شود. ویزاردز Archetype Entertainment را در سال 2019 با مدیر خلاقیت سابق BioWare جیمز اوهلن و درو کارپیشین تاسیس کرد. (تاثیر عمده) به عنوان نویسنده اصلی

دیگر استودیوهای بازی سازی ویزاردز در آمریکای شمالی شامل Atomic Arcade در رالی، کارولینای شمالی است که سال گذشته تاسیس شد و در حال حاضر در حال کار بر روی آن است. جی آی جو یک بازی با شخصیت Snake Eyes. بازی ها اینجا (اتحاد تاریک) در مونترال؛ و دو مکان بدون نام در ایالت واشنگتن.