• خانه
  • اخبار
  • Wizards of the Coast چندین پروژه بازی ویدیویی را لغو می کند

Wizards of the Coast چندین پروژه بازی ویدیویی را لغو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast چندین پروژه بازی ویدیویی را لغو می کند

Wizards of the Coast چندین پروژه بازی ویدیویی را لغو می کند
(سیاهچالها و اژدهاها تصویر)

طبق گزارش بلومبرگ، Wizards of the Coast مستقر در رنتون، حداقل پنج پروژه بازی ویدیویی ناشناس را لغو کرده است.

گفته می شود این لغو بر روی کمتر از 15 نفر در تیم های داخلی ویزاردز تأثیر می گذارد که همه آنها واجد شرایط استخدام مجدد در سایر نقاط شرکت هستند.

سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای به brooztechnology گفت: «ما متعهد به استفاده از بازی‌های دیجیتال به عنوان سنگ بنای استراتژی خود برای ارائه بازی‌های خود به بازیکنان در سراسر جهان هستیم. ما تغییراتی را در مجموعه بلندمدت خود ایجاد کرده‌ایم تا روی بازی‌هایی تمرکز کنیم که از نظر استراتژیک با توسعه مارک‌های فعلی ما هماهنگ هستند و آن‌هایی که نویدبخش گسترش یا جذب مخاطبان ما به روش‌های جدید هستند.»

ویزاردز از سال 2021 بسیاری از سه سال گذشته را به عنوان توسعه دهنده و ناشر در صنعت بازی های ویدیویی گذرانده است. Dungeons & Dragons: Dark Alliance. در ماه اکتبر، این شرکت از تأسیس ششمین و آخرین استودیوی توسعه داخلی خود، Invoke، در مونترال خبر داد.

سینتیا ویلیامز، مدیرعامل Wizards ماه گذشته به brooztechnology گفت: «بازی‌های ویدیویی بزرگترین و سریع‌ترین شکل سرگرمی روی کره زمین هستند. “من فکر می کنم این یک راه حیاتی برای ارائه روشی متفاوت به طرفداران برای لذت بردن از برند و بازی مورد علاقه آنها است.” من فکر می کنم این برای دستیابی به بازیکنان بیشتری در سراسر جهان بسیار مهم است.”

طبق گزارش ها، پروژه های لغو شده شامل پروژه های بدون نام می شود سیاهچالها و اژدهاها بازی که در Bellevue، مستقر در واشنگتن، Hidden Path Entertainment (توری ایمنیو یک بازی نامشخص دیگر در حال توسعه در Otherside Entertainment در بوستون (صعود کننده عالم اموات). تا زمان نگارش این مقاله، وب سایت Hidden Path همچنان آن را فهرست کرده است DD بازی به عنوان پروژه فعلی او.

لغو باقی مانده بر تعدادی از پروژه هایی که هنوز به طور رسمی اعلام نشده اند تأثیر می گذارد. نسخه های آینده مانند DD-بازی نقش آفرینی مبتنی بر دروازه بالدر 3، در ماه آگوست، هنوز طبق برنامه هستند. همچنین هیچ مدرکی مبنی بر اینکه این لغوها بر پروژه های بازی های ویدیویی فعلی در ویزاردز تأثیر گذاشته است، مانند Magic: The Gathering – Arena.

لغو ناگهانی در زمانی اتفاق می‌افتد که شرکت مادر جادوگران ساحل، هاسبرو، دوران پرآشوبی را پشت سر می‌گذارد. سال گذشته، سهامداران، هیئت مدیره Hasbro را به سوء مدیریت Wizards متهم کردند، که بی سر و صدا به نیمی از کل درآمد Hasbro تا اوایل سال 2022 رسیده است.

بخش‌های دیگر Hasbro، مانند خطوط اسباب‌بازی مختلف آن، در سال 2022 به دلیل تورم و ترس از رکود قریب‌الوقوع دچار کاهش درآمد شدند.