• خانه
 • اخبار
 • Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد

Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد

Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد
(اسکرین شات توسط Wizards of the Coast)

به عنوان بخشی از یک ابتکار جدید انتشاراتی، Wizards of the Coast قصد دارد تعدادی تغییرات در آن ایجاد کند سیاه چال و اژدها، که شامل معرفی فضای رسمی بازی مجازی، بسته‌های کتاب فیزیکی/دیجیتال و احتمال انتشار مجدد هسته در سال 2024 است. DD کتاب های قوانین

این ابتکار «یک DD“، حرکت قابل توجهی توسط Wizards of the Coast برای جابجایی است سیاهچالها و اژدهاها در چشم انداز بازی مدرن، در چه DDجرمی کرافورد، معمار طراحی، «آغاز نسل جدید» را نام می برد.

تقریباً در ابتدای سال 2021، منابع زیادی به صورت آنلاین برای هر کسی که می خواست بازی کند وجود داشت DD از طریق تماس زوم یا از طریق یک فضای مجازی مشترک، اما تعداد نسبتا کمی از اینها محصولات رسمی جادوگران ساحل بودند. یکی DDتا حدودی، آغاز تلاش برای تغییر آن است.

زیر یک DDویزاردز قصد دارد فضای بازی مجازی خود را راه اندازی کند. تجدید ساختار و ساده سازی قواعد بازی؛ و سعی کنید تمام ابزارهای بازی دیجیتال خود را سازماندهی کنید DD با هم در یک مکان

چه یکی D&D قطعا اینطور نیست، با این حال، یک نسخه کاملا جدید است سیاهچالها و اژدهاها. طراحان ویزاردز در یک کنفرانس مطبوعاتی طولانی صبح سه‌شنبه از طریق تماس زوم، دقت کردند که One DD به جای جایگزین کردن آن به هر شکل قابل توجهی، “یک ارتقاء نسبت به نسخه پنجم” است.

در عوض، طرح بازسازی و سازماندهی مجدد قواعد اساسی بازی است، بر اساس آنچه کرافورد آن را «درس های آموخته شده از دهه گذشته» می نامد. این کار در سال آینده با مجموعه ای از تست های پخش باز انجام می شود که قرار است منجر به انتشار مجدد سه کتاب اصلی برای DD-بر راهنمای بازیکن، راهنمای استاد سیاه چال، و در کتابچه راهنمای هیولا– در سال 2024. این نیز مصادف با 10 سالگی از DDویرایش پنجم از.

در آوریل، شرکت مادر Wizards، Hasbro، مجموعه ابزار دیجیتال محبوب D&D Beyond را خریداری کرد. اکنون که Beyond رسمی شده است DD ویزاردز قصد دارد از آن به عنوان یک فروشگاه دیجیتال مستقیم استفاده کند و معاملاتی را ارائه دهد که یک کتاب فیزیکی را در کنار نسخه دیجیتال آن از طریق D&D Beyond ارائه می دهد.

Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد
(تصویر با حسن نیت از جادوگران ساحل)

اولین محصولی که از این معامله سود می برد، دسامبر است اژدها یک ماجراجویی سایه ملکه اژدها. بازیکنانی که بسته فیزیکی/دیجیتال او را خریداری می‌کنند، کتاب الکترونیکی را دو هفته زودتر در 22 نوامبر از طریق D&D Beyond دریافت می‌کنند و پس از آن نسخه فیزیکی آن در تاریخ 6 دسامبر منتشر می‌شود. نسخه لوکس باندل (بالا) شامل بازی تخته ای نیز می شود جنگ های کرین و یک صفحه نمایش ویژه Dungeon Master.

یکی دیگر از ستون های One DD Wizards به همراه رقبایی مانند TaleSpire و شبیه ساز دسکتاپ. D&D Digital یک “جنبه آینده گرا” است که در آن بازیکنان می توانند با مجموعه های مینیاتوری کاملا مجازی و نقشه های سیاه چال بسازند، خلق کنند و بازی کنند.

D&D Digital در حال حاضر با موتور Unreal Engine (به گفته معاون پروژه کریس کائو “برای احمقانه جلوه دادن آن”) ساخته می شود و در مراحل اولیه توسعه است.

Wizards of the Coast نسخه ساده شده جدید «Dungeons & Dragons» را معرفی کرد
یک مینیاتور مجازی از برنامه فضایی رسمی D&D Digital که در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. (اسکرین شات توسط Wizards of the Coast)

قانون با One تغییر می کند DD همانطور که کرافورد می‌گوید، هدفشان این است که «درس‌های آموخته‌شده در دهه گذشته» را از کار خود در این بازی ادغام کنند. این تیم قصد دارد قوانین اصلی را بازسازی و گسترش دهد DD نسخه پنجم، با بازبینی‌ها، نسخه‌های جدید مسابقات قابل بازی و بسیاری از گزینه‌های جدید مانند پس‌زمینه‌های خاص یا مهارت‌هایی که فقط در سطح اول قابل انتخاب هستند.

این تغییرات در سال آینده در آزمون پخش آزاد قرار خواهند گرفت و هر مجموعه قوانین جدید هر ماه به عنوان “Unearthed Arcana” در نسخه رسمی حذف می شود. DD سایت اینترنتی. اولین مجموعه از قوانین جدید به شدت بر روند خلق شخصیت متمرکز است، با استناد کرافورد به منبع اخیر هیولاهایی از چند جهان به عنوان نمونه ای از مسیر مورد نظر جادوگران.

پس از فرآیند پخش آزمایشی، این منجر به انتشارهای جدید و بازسازی شده در سال 2024 می شود راهنمای D&D Player’s Handbook و راهنمای استاد سیاه چال. در نظر گرفته شده است که قوانین جدید با تمام محصولات نسخه پنجم در حال حاضر “سازگار با عقب” باشد.

سایر اطلاعیه های ارائه شده در اولین کنفرانس “جادوگران ارائه می دهد” عبارتند از:

 • کلیدهای طاق طلایی، گلچین زمستان 2023، مجموعه ای از ماجراهایی است که حول یک سرقت سازماندهی شده اند.
 • کتاب خیلی چیزها (تابستان 2023) منبعی است که حول موضوع بدنام جادویی می چرخد. عرشه ای از خیلی چیزها
 • کتاب جدیدی در تابستان 2023 ماجراجویی افتتاحیه را دنبال خواهد کرد معادن گمشده Phandelver، گسترش آن تا جایی که بتواند یک کمپین کامل را تشکیل دهد.
 • یکی از معروف ترین تنظیمات کمپین در D&D، Planescapeقرار است در پاییز 2023 بازگردد. منظره هواپیما قرار داده شده DDزندگی پس از مرگ پیچیده هواپیماهای بیرونی و در شهر آزاد و بی طرف سیگیل که بالای سر آنها وجود دارد. این صحنه در سال 1994 شروع به کار کرد و به لطف آن به شهرت خاصی دست یافت Planescape: Torment, یک بازی کامپیوتری در سال 1999 از استودیو Black Isle که به طور گسترده ای یک بازی کلاسیک در نظر گرفته می شود.
 • به عنوان بخشی از بازگشت از Spelljammer جادوگران بی سر و صدا یک آلبوم کامل از موسیقی اصلی منتشر کردند، اسپلجم ها، صبح سه شنبه نسخه فیزیکی وینیل اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است.
 • فرنچایزهای بعدی جادو: گردهمایی، به عنوان بخشی از او جهان های فراتر چاپ، هستند Warhammer 40K (7 اکتبر) ارباب حلقه ها (بر داستان هایی از سرزمین میانه مجموعه، Q3 2023)، و دکتر هو (Q3 2023). مجموعه نهایی بخشی از جشن رسمی خواهد بود دکتر هو شصتمین سالگرد ساخت این فرنچایز.
 • شعبده بازيبازدیدهای 30 امین سالگرد در 2023 این شامل یک رویداد ویژه در اکتبر 2023 در لاس وگاس و چندین کراوات تبلیغاتی نامشخص خواهد بود.
 • شعبده بازي یک داستان جدید در سپتامبر 2022 آغاز می شود دومیناریا یونایتد، مجموعه ای از نقشه های جدید که شامل جنگ بین دشت های Dominaria و Phyrexia است. قرار است این داستان در ادامه پیدا کند جنگ برادران (نوامبر 2022)، فیرکسیا: همه باید یکی شوند (Q1 2023) و راهپیمایی ماشین (Q2 2023).
 • کلاسیک شعبده بازي تنظیمات Eldraine و Ixalan با مجموعه نقشه های جدید در اواخر سال 2023 بازنگری خواهند شد.
 • سال 2023 سی و پنجمین سالگرد آن است DD شخصیت برجسته دریزت دواوردن، که اولین بار در رمان سال 1988 ظاهر شد خرده کریستال. جادوگران این مناسبت را با نسخه جدیدی از رمان های RA Salvatore، که جلدهای جدیدی خواهند داشت، جشن خواهند گرفت. واژگان تصویری جدید برای سری Drizzt. و یک وب کمیک آینده با حضور دختر نوجوان دریزت برینل (برای اولین بار در رمان 2020 دیده شد بی رحم) در حالی که شمشیر دریزت را قرض می گیرد و به ماجراجویی خود می رود.