• خانه
  • اخبار
  • Wizards of the Coast به پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای D&D ادامه خواهد داد

Wizards of the Coast به پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای D&D ادامه خواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast به پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای D&D ادامه خواهد داد

Wizards of the Coast به پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای D&D ادامه خواهد داد
هنر داخلی توسط “Daarken” از آینده سیاهچالها و اژدهاها ماژول ماجراجویی، Dragonlance: Shadow of the Dragon Queen. (تصویر با حسن نیت از جادوگران ساحل)

Wizards of the Coast به brooztechnology تایید کرد که نسخه بعدی آن سیاهچالها و اژدهاها به پشتیبانی رسمی از محصولات شخص ثالث و کتاب های منبع ادامه خواهد داد.

جادوگران، مستقر در رنتون، واشنگتن، در حال حاضر به نویسندگان و پدیدآورندگان مستقل اجازه می دهد تا “هومبرو” خود را منتشر کنند. DD مطالبی برای سود تحت مجوز بازی باز (OGL)، اطلاعیه حق چاپ عمومی. این می‌تواند شامل ماجراجویی‌های جدید، شخصیت‌های قابل بازی، توانایی‌ها یا کل دنیای کمپین باشد تا زمانی که با سند مرجع سیستم Wizards سازگار باشد.

در هفته 13 نوامبر، یک شایعه ویروسی ادعا کرد که ویزاردز قصد دارد OGL را به عنوان بخشی از فعالیت خود متوقف کند. اضافه کردن ابتکار عمل. این امر باعث می‌شود طراحان بازی مستقل نتوانند به‌طور قانونی مطالب خانگی را منتشر کنند اضافه کردنیا از طریق فروشگاه های فیزیکی یا بازارهای آنلاین مانند DD فراتر.

ما به حمایت از هزاران سازنده شخص ثالث ادامه خواهیم داد DD مطالب با انتشار اضافه کردن در سال 2024، یکی از نمایندگان Wizards از طریق ایمیل به brooztechnology گفت.

“در حالی که مسلم است که مجوز بازی باز ما به تکامل خود ادامه خواهد داد، همانطور که از زمان آغاز به کار خود ادامه داده است، ما در توسعه بازی خیلی زود هستیم. اضافه کردن برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد OGL یا سند مرجع سیستم در حال حاضر.

توسعه بازی های شخص ثالث بخش مهمی از استراتژی انتشار Wizards است سیاهچالها و اژدهاها از سال 2000 که نسخه اصلی OGL را برای استفاده در نسخه سوم جدید منتشر کرد. DD.

به دلیل زبان غیرمعمول گسترده OGL، تعداد زیادی از شرکت‌های دیگر مجاز به انتشار خطوط کامل کتاب‌های بازی، ماژول‌ها و منابع منبع هستند، بدون اینکه نیازی به امضای قرارداد صدور مجوز با Wizards of the Coast داشته باشند. این شامل سایر شرکت های مستقر در واشنگتن مانند Paizo است که منتشر می کند DDبازی رومیزی مبتنی بر مسیر یابو Kobold Press.

پایان نظری OGL یک رویداد لرزان برای طرفداران و سازندگان و یک چرخش چشمگیر برای خود Wizards خواهد بود. همچنین نشان می دهد که چه مقدار از سرگرمی هنوز به طور خاص مبتنی است DDکه دهه هاست کاملا بر صحنه بازی های تخته ای تسلط داشته است.

شایعه OGN چند روز پس از جنجال دیگری که شرکت مادر ویزارد هاسبرو (Hasbro) را به راه انداخت، شروع به انتشار کرد. در 14 نوامبر، یک تحلیلگر بانک آمریکا ارزش سهام هاسبرو را کاهش داد و آن را به “کشتن غاز طلایی” متهم کرد.

Wizards of the Coast به پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای D&D ادامه خواهد داد
2022 سی امین سالگرد بازنشر نیلوفر سیاه، یکی از قدرتمندترین/با ارزش ترین کارت ها در سحر و جادو: گردهمایی. (تصویر با حسن نیت از جادوگران ساحل)

قبل از آن، Hasbro در اوایل سال 2021 سازماندهی مجدد کرد تا بر هر دو تأکید بیشتری داشته باشد DD و شعبده بازي، به دنبال رشد مخاطبان در سال 2020 که هر دو بازی را به یکی از با ارزش ترین دارایی ها در مجموعه هاسبرو تبدیل کرد. به گفته جیسون هاس، تحلیلگر BoA، شعبده بازي به تنهایی 15 درصد از درآمد سالانه هاسبرو را تشکیل می دهد.

با این حال، شعبده بازيبرنامه انتشار نیز از سال 2020 به شدت افزایش یافته است. بین بلوک‌های جدید، بسط‌ها، ساخت‌ها و افزونه‌های محتوا، شعبده بازي از انتشار 15 مجموعه کارت در سال 2019 به 39 مجموعه در سال 2022 رسید.

این شامل فورا بدنام می شود 30 سالگی جادویی مجموعه برای اکران در 28 نوامبر برنامه ریزی شده است. این جعبه‌های نسخه محدود دارای MSRP 999 دلار هستند (نه اشتباه تایپی) و فقط شامل چهار بسته کارت هستند که «اختراع مجدد» کارت‌های کلاسیک اولیه هستند. شعبده بازي مانند Timetwister، Ancestral Recall و Black Lotus (سمت چپ).

هاس در گزارش خود در مورد BoA استدلال کرد که Hasbro اشباع شده است شعبده بازي بازار، با تاکید بر استخراج پول بیشتر از تک تک بازیکنان برای گسترش مخاطبان کلی بازی. این امر منجر به کاهش شدید قیمت ها شد شعبده بازي بازار ثانویه و منجر به کاهش ارزش سهام Hasbro از “خرید” به “کم عملکرد” ​​شد.