• خانه
  • اخبار
  • Wizards of the Coast استودیو Invoke Games جدید ساخته شده توسط تیم توسعه Dark Alliance را راه اندازی کرد.

Wizards of the Coast استودیو Invoke Games جدید ساخته شده توسط تیم توسعه Dark Alliance را راه اندازی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast استودیو Invoke Games جدید ساخته شده توسط تیم توسعه Dark Alliance را راه اندازی کرد.

Wizards of the Coast استودیو Invoke Games جدید ساخته شده توسط تیم توسعه Dark Alliance را راه اندازی کرد.
(تصویر با حسن نیت از جادوگران ساحل)

Wizards of the Coast یک استودیوی بازی‌سازی ویدیویی جدید در مونترال افتتاح کرده است که در حال کار بر روی یک بازی جدید است. سیاهچالها و اژدهاها عنوان.

شرکت جدید، Invoke Studios، سازماندهی مجدد و تغییر نام تجاری Tuque Games است که Wizards در سال 2019 آن را خریداری کرد. Tuque متعاقباً یک RPG اکشن برای سال 2021 توسعه داد. اتحاد تاریک برای جادوگران

Invoke نیز مانند Tuke توسط معاون و مدیر کل Wizards Dominic Guay هدایت می شود. گوای قبل از پیوستن به Wizards در سال 2021، 15 سال را در Ubisoft Montreal گذراند، جایی که او یک تهیه کننده ارشد در دو بازی اول جهان باز بود. Watch_Dogs سلسله.

گوای در بیانیه‌ای رسمی گفت: ما فرهنگ و روش‌های کاری خاص خود را داریم. ما فقط یک بخش مونترال از یک گروه بین المللی نیستیم. ما کسانی هستیم که ایده ها و جهت را ارائه می دهیم.»

استودیو Invoke به طور خاص توسط Wizards به عنوان یک استودیوی “AAA” توصیف می‌شود که خلاصه‌نویسی صنعت بازی‌های ویدیویی برای یک استودیوی بزرگ است که روی پروژه‌های بزرگ و با بودجه بزرگ کار می‌کند. در زمان راه اندازی، Invoke 80 کارمند در تیم توسعه خود داشت، با برنامه های اعلام شده Guay برای افزایش این تعداد به بیش از 200 تا سال 2025.

پروژه فعلی او بر اساس سیاهچالها و اژدهاها، و با آخرین نسخه Unreal Engine ایجاد شده است. Invoke و Wizards جزئیات بیشتری ارائه نکرده اند، اما از آنجایی که این یک بازی AAA است، ممکن است چند سال طول بکشد تا پروژه برای نمایش عمومی آماده شود.

مونترال یک مرکز مهم برای صنعت بازی های ویدیویی بین المللی است، با بیش از 200 استودیو که در محدوده شهر فعالیت می کنند، از جمله بخش های Ubisoft، Montreal، Electronic Arts، Gameloft، Eidos و Amazon Games. این به دلیل یارانه های مالیاتی سخاوتمندانه محلی است که در دهه 1990 به عنوان تلاشی عمدی برای جذب صنعت بازی به مونترال آغاز شد.

Invoke یکی از شش استودیو بازی ویدیویی است که Wizards of the Coast در آمریکای شمالی افتتاح کرده است. بقیه Skeleton Key هستند که تابستان گذشته در آستین، تگزاس افتتاح شد و در حال کار بر روی یک پروژه نامشخص AAA خود است. Archetype Entertainment، همچنین در آستین. بازی Atomic Arcade در رالی، کارولینای شمالی، که در حال حاضر در حال کار بر روی یک جی آی جو بازی؛ و دو مکان بدون نام در ایالت واشنگتن.

جادوگران اخیرا قراردادی به مساحت 110000 فوت مربع در پروژه جدید ساوت پورت در رنتون، واشنگتن امضا کردند.