• خانه
  • اخبار
  • Wizards of the Coast از پروژه های آینده Dungeons & Dragons رونمایی می کند

Wizards of the Coast از پروژه های آینده Dungeons & Dragons رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wizards of the Coast از پروژه های آینده Dungeons & Dragons رونمایی می کند

Wizards of the Coast از پروژه های آینده Dungeons & Dragons رونمایی می کند
برش نسخه جلد از Spelljammer: ماجراجویی در فضاطراحی شده توسط جاستین جرارد. (تصویر جادوگران ساحل)

Wizards of the Coast مستقر در رنتون در واشنگتن صبح پنجشنبه یک پخش زنده از پیش ضبط شده را برای پرده برداری از چندین پروژه بزرگ آینده برگزار کرد. سیاهچالها و اژدهاهااز جمله بازگشت مدتها مورد انتظار مسدود کننده املا و اژدها تنظیمات برای DD.

پخش زنده اولین برنامه در سریالی است که وعده داده شده استDD Directs “، جایی که Wizards مستقیماً مخاطبان خود را در مورد پروژه های بعدی خود آگاه می کند.

داستان اصلی از Direct، یا حداقل چیزی که به طور کلی بیشترین زمان را صرف کرد، احیای جف گراب در سال 1989 بود. DD تنظیم کمپین مسدود کننده املا. مجموعه ای جدید از سه کتاب جلد گالینگور ماجراجویی در فضادر 16 آگوست منتشر می شود که به طور رسمی تنظیمات را به روز رسانی کرد DDویرایش پنجم.

مسدود کننده املا را می توان به اندازه کافی اینگونه توصیف کردسیاهچالها و اژدهاها در فضا “، جایی که بازیکنان می توانند با کمک کشتی هایی با نیروی جادویی بین دنیاها حرکت کنند و ممکن است برای افراد جدیدتر شناخته شده باشد. DD بازیکنانی مانند سریالی که همستر فضایی غول پیکر را به دنیا آورد.

در نسخه اصلی اسپل جمر، دید او از فضا شامل کره های کریستالی بود که توسط اقیانوس های فلوژیستون جدا شده بودند. بازسازی این کیهان شناسی را با هواپیمای اختری جایگزین می کند، جایی که می توانید بین دنیاها سفر کنید DDچندجهانی خاص

ماجراجویی در فضا شامل می شود راهنمای ماجراجوی اختری، که حاوی جزئیات مورد نیاز برای مسدود کننده املا به عنوان تنظیم کمپین 5e; باغ نجومی بوکه بیش از 60 موجود جدید را ارائه می دهد که می توان آنها را در فضا پیدا کرد و با آنها مبارزه کرد. و نور Xaryxis، یک ماجراجویی جدید با جلد گالینگور در صفحه اختری برای شخصیت های سطوح 5 تا 8.

به ویژه، جدید مسدود کننده املا این کتاب ها شامل قوانینی برای شش مسابقه جدید است که می توان آنها را بازی کرد، از جمله جرثقیل سه گانه حشره ای، الف های اختری، و نسخه کمی تجدید نظر شده گیف.

نسخه اصلی از مسدود کننده املا از لحظه ای که Wizards of the Coast حقوق آن را خریداری کرد، فسخ شد DD در سال 1997 و فراتر از نقش های اپیزودیک، هنوز باید مورد تجدید نظر قرار می گرفت. این باعث می شود ماجراجویی در فضا اولین مورد جدید مسدود کننده املا کتاب های بیش از 25 سال و اولین رسمی مسدود کننده املا کتاب های جادوگران

به گفته مدیر پروژه کریس پرکینز، او می خواست دوباره با او ملاقات کند مسدود کننده املا برای سال‌ها، اما چیزهای دیگری با اولویت بالاتر وجود داشت. پرکینز قبلاً حکومت می کرد مسدود کننده املا به مدت پنج سال، از سال 1990 شروع شد.

جدید مسدود کننده املا در کنار مجموعه جدیدی از مینی آیکون های قلمروها از Wizkids ظاهر می شود که شامل یک همستر فضایی غول پیکر است.

به همین ترتیب، Wizards با نمایش یک تریلر انیمیشن کوتاه از کتاب بازی جدید آینده در Long Sleep، به Direct پایان داد. اژدها صحنه به روایت شوره آغداشلو (فضا).

این متوقف می شود کمی کمتر از یک احیای کامل به عنوان مسدود کننده املا با این حال دریافت کرد. در عوض، Wizards قصد دارد اواخر سال جاری منتشر شود سایه ملکه اژدها، یک کتاب ماجراجویی که در ابتدا توسعه می یابد اژدها تداوم، در طول جنگ نیزه، و همچنین یک بازی جنگی جدید، جنگجویان از کرین.

نیمه آخر سال 2022 بزرگ خواهد بود اژدها طرفداران بدون توجه به اژدها خالقان مارگارت وایس و تریسی هیکمن با سه گانه جدیدی از رمان ها به صحنه بازگشتند. اژدهای فریب در آگوست 2022. شکایت قبلی آنها علیه جادوگران ساحل که گفته می شد این معاهده را نقض کرده بود، به طور ضمنی در ژانویه 2021 حل و فصل شد.

ویزاردز از Direct به عنوان فرصتی برای انتشار اعداد رسمی جدید استفاده کرد DD فرنچایزی که ادعا می کند نهمین سال متوالی رشد خود را در سال 2021 جشن می گیرد. DDویرایش پنجم از دهمین سال انتشار، جادوگران گزارش می دهد که “بیش از 80٪” از DD طرفداران این بازی را در سال 2021 به صورت مجازی از طریق پلتفرم هایی مانند Roll20، Fantasy Grounds و D&D Beyond که اخیراً خریداری شده، بازی کردند.

منبع 2021 خزانه همه چیز در فیزبان پرفروش ترین جادوگران بود DD نسخه برای سال در حالی که وحشی فراتر از جادوگران اکنون تنها سریعترین پرفروش ترین ماجراجویی آماده است DD تاریخ. در مقایسه، جادوگران این ادعا را دارند جادوگر تعداد نسخه های بیشتری در ماه انتشار نسبت به سال 2016 فروخته شد نفرین استراد انجام در چند سال اول بیرون آمده بود.

یک چیز دیگر سیاهچالها و اژدهاها اخبار مربوط به اولین Direct of Wizards عبارتند از:

  • سفر از طریق ارگ درخشان برای اکران در ژوئن برنامه ریزی شده است. این مجموعه ای از 13 ماجراجویی انفرادی است که در 16 مکان کاملاً جدید واقع شده است. به گفته مدیر پروژهآجیت جورج، مسافرت رفتن اولین است DD کتابی که «به طور کامل توسط PoCs طراحی، ایجاد و نوشته شده است [people of color]بسیاری از مکان‌های آن از فرهنگ‌های دنیای واقعی الهام گرفته شده‌اند که شباهت‌های خیالی زیادی در آن وجود ندارد. DD چندجهانی به عنوان مثال، ماجراجویی شامل “Wages of Vice” به پادشاهی جدیدی تبدیل می شود که یادآور دریای کارائیب است.
  • دو لوازم جانبی جدید به نام Campaign Cases در 19 ژوئیه وارد فروشگاه‌ها می‌شوند که هدف آنها Dungeon Masters است که بازی‌های زیادی را در جاده‌ها یا در همایش‌ها انجام می‌دهد. هر دو کیت، Creatures و Terrain، راه‌های آسان و قابل حملی را برای سفارشی کردن تخته‌ها و کارت‌های بازی برای شما فراهم می‌کنند. DD یک بازی شامل «برچسب‌های» پلاستیکی قابل استفاده مجدد برای توکن‌ها و هگز‌های هیولایی شما.
  • که در سیاهچالها و اژدهاها فیلمی که اکنون با عنوان رسمی آبرو در میان دزدان، هنوز در مارس 2023 منتشر می شود. کریس پاین، هیو گرانت و میشل رودریگز در یک داستان ماجراجویی در امتداد ساحل شمشیر در پادشاهی های فراموش شده حضور دارند.
  • یک سری جدید با پخش زنده قرار است در تاریخ 27 آوریل از طریق سریال رسمی عرضه شود DD کانال های یوتیوب و توییچ. افسانه های چندجهانی به صورت مجموعه ای از قسمت های از پیش ضبط شده 1 ساعته با بازی دبورا آن وال، بی دیو والترز، جینا دارلینگ، مگان کنرک و تاد کنرک پخش خواهد شد. هر خط داستانی در این مجموعه شامل یک سری گردان از استادان سیاه چال، با ستارگان مهمان از جمله Aabria Iyengar، Ginny Di، Anna Prosser، Travis McElroy و Sungwon Cho است.
  • کیت شروع جدید برای DD، اژدهایان جزیره استومورک، قبلاً به عنوان بخشی از یک بیانیه مطبوعاتی Hasbro در ماه فوریه فاش شده بود. اگرچه هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما به طور خلاصه در Direct نشان داده شد و تایید شد که با MSRP 19.99 دلار عرضه می شود. این شامل یک کتاب قانون، تاس، برگه شخصیت و یک ماجراجویی از پیش ساخته خواهد بود.
  • لارین استودیو دروازه بالدر 3، آخرین دنباله سری قابل توجه از DDبازی‌های رایانه‌ای مبتنی بر Early Access در Steam و Google Stadia در سال ۲۰۲۳ رسماً ترک خواهند شد.
  • Wizkids همچنین یک بازی رومیزی جدید را معرفی کرد. حمله D&D، که دو حزب ماجراجویی متخاصم را در مقابل یکدیگر قرار می دهد و قلعه ای ویران پر از هیولا. انتظار می رود در ماه اکتبر منتشر شود و شامل 21 مینیاتور کاملاً نقاشی شده باشد.