• خانه
  • اخبار
  • WhatsApp در حال کار بر روی نسخه جدیدی از برنامه دسکتاپ خود برای MacOS اپل است

WhatsApp در حال کار بر روی نسخه جدیدی از برنامه دسکتاپ خود برای MacOS اپل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
WhatsApp در حال کار بر روی نسخه جدیدی از برنامه دسکتاپ خود برای MacOS اپل است

واتس اپ اخیرا نسخه بتای اپلیکیشن پیام رسان جدید خود را برای ویندوز و مایکروسافت استور منتشر کرده است و اکنون این شرکت اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک اپلیکیشن دسکتاپ جدید برای MacOS اپل است تا بتوانید دستگاه خود را در اندروید یا iOS به واتس اپ متصل کنید. با نسخه macOS تماس بگیرید.

نسخه دسکتاپ برنامه WhatsApp برای macOS

سایت اینترنتی WABetaInfo او منبع معتبری برای برخی از اخبار فاش شده واتس اپ بود و برای اولین بار اعلام کرد که کاربران macOS به زودی چیزی را دریافت خواهند کرد که می توانند از آن استفاده کنند، مشابه نسخه دسکتاپ ویندوز. . البته تجربه واقعی چیزی است که ممکن است متفاوت باشد و ممکن است در آینده بسته به نحوه انتشار این ویژگی تغییر کند.

همانطور که در اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده زیر مشاهده می کنید، زمانی که برای اولین بار واتس اپ را برای macOS راه اندازی می کنید، باید گوشی خود را با اسکن کد QR اسکن کنید، به عنوان مثال، می توانید کد تولید شده توسط اپلیکیشن را به گوشی هوشمند متصل به حساب کاربری متصل کنید. خود را اسکن کنید. کاربران اندروید نیز می توانند دستگاه های خود را به macOS متصل کنند. این بدان معناست که برای اجرای نسخه خاصی از سیستم عامل مک واتس اپ نیازی به استفاده از آیفون ندارید.

نسخه دسکتاپ برنامه WhatsApp برای macOS

نسخه دسکتاپ برنامه WhatsApp برای macOS

علاوه بر این، منبع همچنین به چگونگی بهبود رابط کاربری و تسهیل استفاده از WhatsApp در مک و برنامه بومی آن که با Mac Catalyst ساخته شده است اشاره می کند. متأسفانه این برنامه هنوز در دست توسعه است و نمی توانید آن را دانلود کنید.

برنامه‌ای که بر روی macOS اجرا می‌شود چیزی است که نباید به آن بی‌اهمیت تلقی شود. با این حال، هنوز زود است که بگوییم این برنامه در نهایت چه زمانی به طور رسمی راه اندازی می شود.

نظر شما در مورد نسخه جدید اپلیکیشن دسکتاپ واتس اپ برای macOS اپل چیست؟