• خانه
  • اخبار
  • WhatsApp به زودی ویژگی انجمن را به عنوان یک بخش جداگانه اضافه می کند

WhatsApp به زودی ویژگی انجمن را به عنوان یک بخش جداگانه اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
WhatsApp به زودی ویژگی انجمن را به عنوان یک بخش جداگانه اضافه می کند

پس از معرفی ویژگی‌های جدید پیام‌رسان صوتی برای همه کاربران، واتس‌اپ در حال کار بر روی تب ویژه «Community» است. ماه گذشته برای اولین بار با این تب آشنا شدیم. جزئیات بیشتر در مورد این ویژگی جدید قبلاً منتشر شده است. ادعا می شود که واتس اپ به زودی یک ویژگی انجمن را به عنوان یک بخش جداگانه اضافه می کند.

تب انجمن WhatsApp

به گزارش WABetainfo، پیام رسان واتس اپ به زودی بخش ویژه Community را در اندروید و iOS معرفی خواهد کرد. این بخش در سمت چپ صفحه چت ظاهر می شود و جایگزین میانبر دوربین موجود می شود. سوال این است که این بخش از جامعه واقعاً چه می کند؟

به لطف اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط WABetainfo، این بخش دسترسی و ردیابی جوامع/گروه هایی را که در آنها عضو هستید آسان تر می کند. کاربران همچنین می توانند یک انجمن جدید ایجاد کنند.

تب انجمن WhatsApp

تب انجمن WhatsApp

می دانیم که واتس اپ مدتی است که روی ویژگی انجمن کار می کند. هنوز مشخص نیست که واتس اپ دقیقاً در تلاش است با این انجمن چه کند و چه تفاوتی با گروه های WhatsApp دارد.

جوامع گروه های متصل را متحد می کنند. هر انجمنی که ایجاد کنید یا اضافه کنید در اینجا نمایش داده می شود.

قبل از اینکه بتوانید برگه انجمن را امتحان کنید، باید کمی صبر کنید. در حال حاضر این قابلیت در هیچ شعبه ای از واتس اپ فعال نیست. همانطور که در تست های واتس اپ دیدیم، احتمالا این قابلیت برای اولین بار در واتس اپ بتا معرفی شده است.

در اخبار دیگر، WhatsApp به دنبال افزایش محدودیت اندازه فایل است. این برنامه در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا فایل های تا سقف 100 مگابایت را آپلود کنند، اما طبق گزارش اخیر، این سرویس ممکن است به زودی به شما امکان ارسال فایل تا 2 گیگابایت را بدهد.

نظر شما در مورد این ویژگی ناشناخته جدید واتس اپ چیست؟ به نظر شما چیست؟ آیا می تواند معادل قابلیت های کانال تلگرام باشد؟