• خانه
  • اخبار
  • Whalesync، یک استارت آپ سیاتل که داده ها را بین برنامه های نرم افزاری همگام می کند، 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرد.

Whalesync، یک استارت آپ سیاتل که داده ها را بین برنامه های نرم افزاری همگام می کند، 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Whalesync، یک استارت آپ سیاتل که داده ها را بین برنامه های نرم افزاری همگام می کند، 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرد.

Whalesync، یک استارت آپ سیاتل که داده ها را بین برنامه های نرم افزاری همگام می کند، 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرد.
(عکس از Whalesync)

Whalesync، یک استارت آپ در سیاتل که پشتیبانی بدون کد را برای شرکت ها ارائه می دهد تا داده های خود را بین برنامه های نرم افزاری همگام سازی کنند، 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این استارت‌آپ توسط مدیرعامل کورتیس فونگر و یکی از بنیانگذاران متیو باسل رهبری می‌شود. Fonger قبلا Appetas را تأسیس کرد، یک استارت‌آپ در سیاتل که به صاحبان رستوران‌ها کمک می‌کرد تا وب‌سایت‌های واکنش‌گرا با ادغام خدمات تحویل مانند OpenTable و GrubHub ایجاد کنند.

Appetas در سال 2014 توسط گوگل خریداری شد، جایی که فونگر به مدت شش سال به عنوان مهندس کار کرد.

Bussell قبلاً به عنوان مدیر محصول در MakeSpace و سپس به عنوان مشاور نرم افزار در Thylasine Capital کار می کرد. او قبلا Referralboard را تأسیس کرد، یک ادغام Slack که به کاربران اجازه می‌دهد با ارجاع کارمندان به مدیران خود امتیاز کسب کنند.

این دو در پلتفرم تطبیق بنیانگذار Y Combinator با یکدیگر آشنا شدند و اولین استارتاپی بودند که بنیانگذاران آن پس از ملاقات از طریق برنامه شبکه از شتاب دهنده YC فارغ التحصیل شدند.

Whalesync ابزاری بدون کد می‌فروشد که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد داده‌های خود را در بین برنامه‌های نرم‌افزاری مختلف همگام‌سازی کنند و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد همه ورودی‌های خود را از یک صفحه گسترده مدیریت کنند.

Bussell به brooztechnology گفت: شرکت های بزرگ در حال حاضر از فرآیندهایی مانند ETL (استخراج، انتقال، بارگذاری) و خطوط لوله معکوس ETL برای انتقال داده ها به داخل و خارج از انبارهای داده استفاده می کنند.

او در ایمیلی گفت: «ما از این بهترین شیوه‌ها آموختیم و فناوری جدیدی برای ساده‌سازی فرآیند راه‌اندازی و آوردن قدرت همگام‌سازی داده‌ها به SMB‌هایی که در حال حاضر از ابزارهای اتوماسیون برای ارسال داده‌ها بین برنامه‌ها استفاده می‌کنند، ایجاد کردیم».

Busel از به اشتراک گذاشتن ارقام درآمد خودداری کرد، اما گفت که شرکت قبلاً “صدها مشتری” را ثبت نام کرده است. برخی از موارد استفاده اولیه آن عبارتند از Alchemy’s Dapp Store که از فناوری Whalesync برای همگام سازی Airtable و Webflow خود و همچنین تقویم رویداد Webflow استفاده می کند.

Whalesync با شرکت های بزرگ همگام سازی فایل مانند Zapier و همچنین HubSpot که پلتفرم همگام سازی داده PieSync را در سال 2019 خریداری کرد، رقابت خواهد کرد.

پیش تامین مالی از YC، Ascend، Liquid2، Soma و دیگران انجام می شود.