• خانه
  • اخبار
  • Waymo جدیدترین فناوری خودروهای خودران خود را در خیابان های مرطوب و عریض Bellevue، واشنگتن آزمایش خواهد کرد.

Waymo جدیدترین فناوری خودروهای خودران خود را در خیابان های مرطوب و عریض Bellevue، واشنگتن آزمایش خواهد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Waymo جدیدترین فناوری خودروهای خودران خود را در خیابان های مرطوب و عریض Bellevue، واشنگتن آزمایش خواهد کرد.

زمستان در راه است و Waymo برای آن اینجاست.

به طور خاص، شرکت رانندگی خودران در Bellevue، واشنگتن، جایی که آزمایش نسل پنجم فناوری Waymo Driver خود را در خودروهای متمایز و تمام الکتریکی جگوار I-PACE خود آغاز کرده است.

این آخرین نمونه از شرکت‌های خودروهای خودمختار است که مکان‌های آزمایشی را بر اساس ویژگی‌های متمایز مناطق جغرافیایی مختلف انتخاب می‌کنند. پیتسبورگ دارای چاله‌ها، سانفرانسیسکو دارای تپه‌ها، و منطقه سیاتل دارای آب و هوای بسیار مرطوب است، یا حداقل در طول پاییز و زمستان که آزمایش Waymo انجام می‌شود، این احتمال وجود دارد.

سایر مواردی که آزمایش های مشابهی را در منطقه سیاتل انجام داده اند عبارتند از Zoox متعلق به آمازون و کروز جنرال موتورز.

Waymo، یکی از زیرمجموعه های شرکت مادر گوگل، آلفابت، به عنوان پروژه خودروهای خودران گوگل شروع به کار کرد. این شرکت می گوید که هر نسل از فناوری خود را به منطقه سیاتل آورده است و همچنین گروهی از مهندسان مستقر در Bellevue دارد که مستقیماً با آزمایش های آینده درگیر نیستند.

Waymo جدیدترین فناوری خودروهای خودران خود را در خیابان های مرطوب و عریض Bellevue، واشنگتن آزمایش خواهد کرد.
Waymo هر نسل از فناوری خود را به منطقه سیاتل آورده است. (عکس از Waymo)

برخی از خودروهای Waymo از قبل شروع به رانندگی در خیابان‌های Bellevue کرده‌اند تا نقشه‌های بیشتری از منظره شهر داشته باشند و برای آب و هوای بد آماده شوند. ویل شپاردسون، مدیر محصول در سازمان پذیرش Waymo گفت: در نهایت، شش وسیله نقلیه طی شش ماه آینده در Bellevue فعال خواهند شد.

شپردسون در مصاحبه این هفته گفت: آزمایش در Bellevue به ما امکان می‌دهد به بهبود قابلیت‌های درایورهای Waymo ادامه دهیم و به ما اجازه می‌دهد تا به اعتبار عملکرد آن ادامه دهیم تا بتوانیم با خیال راحت عملیات خود را مقیاس‌بندی کنیم و این فناوری را به شهرها و افراد بیشتری بیاوریم. .

او گفت علاوه بر آب و هوای مرطوب، این شرکت به طور خاص Bellevue را انتخاب کرد زیرا جاده ها و محیط رانندگی کلی شبیه به مکان های دیگر Waymo است، به ویژه Phoenix و سانفرانسیسکو.

خودروهای این شرکت هم به صورت خودکار و هم به صورت دستی کار خواهند کرد، اما در هر دو مورد، یک متخصص در صندلی جلو در هنگام آزمایش در Bellevue حضور خواهد داشت.

Waymo یک سرویس سواری به نام Waymo One در فینیکس، آریزونا دارد. نسل پنجم Waymo Driver آن در مارس 2020 رونمایی شد. این شرکت همچنین با فناوری Waymo Via در حمل و نقل خودران مشارکت دارد.