• خانه
  • اخبار
  • Virgin Orbit سومین پرتاب مداری خود را در سال 2022 از خاک بریتانیا انجام خواهد داد

Virgin Orbit سومین پرتاب مداری خود را در سال 2022 از خاک بریتانیا انجام خواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Virgin Orbit سومین پرتاب مداری خود را در سال 2022 از خاک بریتانیا انجام خواهد داد

Virgin Orbit اعلام کرده است که اولین پرتاب مداری خود را در تابستان 2022 از بریتانیا انجام خواهد داد.

Virgin Orbit تاکنون سه پرتاب موفق انجام داده است و قصد دارد سومین پرتاب خود را از خاک بریتانیا انجام دهد. به گفته این شرکت، اولین پرتاب مداری در تابستان 2022 توسط مرکز فضایی بریتانیا کورنوال انجام خواهد شد.

ماموریت فضایی Virgin Orbit ارسال یک ماهواره از Space Forge است. این اولین بار است که این ماموریت توسط ویرجین اوبیت از بریتانیا انجام می شود. جاشوا وسترن، مدیر عامل اسپیس فورج گفت که اولین پرتاب در بریتانیا برای اسپیس فورج بسیار تاریخی خواهد بود. این شرکت همچنین قصد دارد با ساخت یک کارخانه فضایی به نام فورج استار، محصولات فضایی بسازد.

Virgin Orbit با کمک یک بوئینگ 747 به نام Cosmic Girl و موشک لانچر وان پرتاب شد. این موشک 21 متری حدود 500 کیلوگرم محموله را حمل خواهد کرد. Virgin Galactic شرکت مادر Virgin Orbit، ارائه دهنده گردشگری فضایی است. در ژانویه 2022، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که در سال 2022 پنج ماموریت را تکمیل خواهد کرد. پس از انجام سه ماموریت، اکنون به نظر می رسد که این شرکت در حال تکمیل دو ماموریت دیگر از پایگاه فضایی کورنوال است. البته Virgin Orbit به دنبال مناطق دیگری برای پرتاب خواهد بود. به گفته دن هارد، مدیر اجرایی این شرکت، مکان های احتمالی می تواند گوام، ژاپن و برزیل باشد.