• خانه
  • اخبار
  • USAFacts استیو بالمر آمار جدیدی از جنایت، مشاغل، جمعیت و موارد دیگر در ایالات متحده منتشر می کند

USAFacts استیو بالمر آمار جدیدی از جنایت، مشاغل، جمعیت و موارد دیگر در ایالات متحده منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
USAFacts استیو بالمر آمار جدیدی از جنایت، مشاغل، جمعیت و موارد دیگر در ایالات متحده منتشر می کند

USAFacts استیو بالمر آمار جدیدی از جنایت، مشاغل، جمعیت و موارد دیگر در ایالات متحده منتشر می کند
(نمودار توسط USAFacts)

این هفته، USAFacts گردآوری سالانه آمار ایالات متحده را قبل از سخنرانی سالانه رئیس جمهور بایدن در مورد وضعیت اتحادیه در 7 فوریه منتشر کرد.

وضعیت اتحادیه در اعداد به عنوان ابزاری برای بررسی واقعیت برای آمریکایی ها عمل می کند تا ادعاهای مطرح شده در سخنرانی رئیس جمهور و پاسخ طرف مقابل را ارزیابی کنند.

پوپی مک دونالد، رئیس USAFacts، در مصاحبه ای با brooztechnology این هفته گفت: ایده این است که “به مردم اجازه دهیم تصمیم خود را بگیرند.”

«آیا آنچه که از رئیس جمهور شنیدند یا رد آن با اعداد مطابقت دارد؟ و آنها فکر می کنند که ما در جهت اشتباه یا مسیر درست می رویم؟” مک دونالد گفت.

این چهارمین سالی است که سایت غیرانتفاعی و غیرحزبی مستقر در سیاتل تحقیقات مرتبط با وضعیت اتحادیه را منتشر می کند.

استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت، USAFacts را در سال 2017 راه اندازی کرد تا بینشی در مورد نحوه اداره کشور ارائه دهد. این سایت داده‌ها را از بیش از 70 منبع دولتی جمع‌آوری می‌کند و مرتباً اعداد را خرد می‌کند، نبض را می‌گیرد و روندها را در آمریکا دنبال می‌کند.

USAFacts استیو بالمر آمار جدیدی از جنایت، مشاغل، جمعیت و موارد دیگر در ایالات متحده منتشر می کند
پاپی مک دونالد، رئیس USAFacts. (عکس حقایق ایالات متحده)

برای ایجاد وضعیت اتحادیه از نظر تعداد، این گروه با نمایندگان سناتور جمهوری خواه میت رامنی و سناتور دموکرات چاک شومر کار کرد تا بر روی معیارهایی که برای هر دو طرف منصفانه باشد به توافق برسند.

مک دونالد که در سال 2018 پس از کمک به اداره Politico USA به USAFacts پیوست، گفت: “ما واقعاً سعی می کنیم در همه موضوعاتی که رئیس جمهور در مورد آنها صحبت می کند جامع باشیم، فارغ از اینکه در کدام دولت صحبت می کند.”

در اینجا برخی از نکات برجسته به اشتراک گذاشته شده در گزارش جدید آمده است:

اقتصاد: در حالی که بخش فناوری در ماه دسامبر و ژانویه تحت تأثیر اخراج کارکنان قرار گرفت، بیکاری کلی تا پایان سال 2022 به 3.5 درصد کاهش یافت. تورم در سال گذشته به دلیل افزایش هزینه های غذا، انرژی و مسکن 6.5 درصد افزایش یافت. با تعدیل تورم، دستمزد ساعتی کارگران نسبت به سال قبل 1.7 درصد کاهش یافت.

جرم: تعداد سرانه افسران پلیس بین سال‌های 2009 تا 2021 به میزان 6.9 درصد کاهش یافت – اما این امر منجر به افزایش بی‌قانونی نشد، زیرا نرخ جرم و جنایت نیز کاهش یافت. هر دو جنایات خشن و دارایی در سال 2021 اندکی کاهش یافتند (به ترتیب 1.7% و 4.5%). با این حال، قتل با اسلحه از سال 2019 در حال افزایش بوده است.

جمعیت: در سال 2021، نرخ زاد و ولد به 56.6 تولد در هر 1000 زن افزایش یافت که اولین افزایش از سال 2014 بود. کل جمعیت ایالات متحده در سال 2022 0.4 درصد رشد کرد که سومین پایین ترین نرخ در ایالات متحده است. و خانوارها کوچکتر می شوند: 29 درصد از خانواده های ایالات متحده بزرگسالان مجرد و بدون فرزند هستند.

محیط: آتش‌سوزی‌های جنگلی در ایالات متحده سال گذشته 7.6 میلیون هکتار را سوزاند که بیش از دو برابر میانگین دهه 1990 است. ایالات متحده 18 بلای طبیعی – سیل، طوفان و طوفان – را تجربه کرد که بیش از یک میلیارد دلار هزینه داشت.

انرژی: تولید گاز طبیعی، نفت خام و زغال سنگ در سال 2022 افزایش یافت، اگرچه حجم زغال سنگ به طور قابل توجهی کمتر از سال 2010 بود. مصرف انرژی به ازای هر نفر در ایالات متحده در سال گذشته 1 درصد کمتر از میانگین سال 2010 بود.

هزینه ها: در سال مالی 2022، دولت ایالات متحده برای هر نفر بیش از جمع آوری شده هزینه کرد (19434 دلار هزینه سرانه در مقابل 15098 دلار جمع آوری شده). اما در واقع، هزینه ها نسبت به سال قبل 12.4 درصد کاهش یافته است.

پس این همه به چه معناست؟ برای USAFacts، این به خود فرد بستگی دارد که تصمیم بگیرد.

اما بررسی ده ها نمودار و آمارهای متعدد و درک همه آن می تواند دشوار باشد. همچنین در هنگام ارزیابی خط مشی نیاز به ترکیب داده ها از دسته های مختلف دارد.

سقف بودجه و بدهی را در نظر بگیرید – موضوع بسیار داغ در حال حاضر. تامین اجتماعی 19٪ از 6.48 تریلیون دلار هزینه کشور را تشکیل می دهد و Medicare 12٪ است. کاهش این هزینه ها می تواند مبالغ قابل توجهی را ذخیره کند – اما واقعیت این است که تعداد افراد مسن همچنان در حال افزایش است. نسبت بزرگسالان 65 ساله و بالاتر در سه دهه گذشته 5.5 درصد افزایش یافته است.

مک دونالد موافقت کرد، پیچیده است، اما اطلاعات کمک می کند.

«اگر مردم بتوانند خودشان را زمینگیر کنند [their understanding] به اعداد و داده‌ها، آنها احساس می‌کنند که منبع قابل اعتمادی برای مراجعه به آن دارند، حتی اگر پاسخ آسانی نباشد.