• خانه
  • اخبار
  • Uplevel، یک استارت آپ در سیاتل که بهره وری مهندسان را اندازه گیری می کند، 20 میلیون دلار جمع آوری می کند

Uplevel، یک استارت آپ در سیاتل که بهره وری مهندسان را اندازه گیری می کند، 20 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Uplevel، یک استارت آپ در سیاتل که بهره وری مهندسان را اندازه گیری می کند، 20 میلیون دلار جمع آوری می کند

Uplevel، یک استارت آپ در سیاتل که بهره وری مهندسان را اندازه گیری می کند، 20 میلیون دلار جمع آوری می کند
(تصویر سطح بالا)

اخبار: استارت آپ Uplevel در سیاتل 20 میلیون دلار برای تقویت رشد جمع آوری کرده است. این شرکت 5 ساله به تیم های مهندسی کمک می کند تا با استخراج داده ها از ابزارهای نرم افزاری مختلف، عملکرد توسعه دهندگان خود را تجزیه و تحلیل کنند. در سال گذشته حساب های مشتری را دو برابر کرده است.

جزئیات: نرم‌افزار Uplevel می‌تواند نشان دهد که مهندسان در جلسات بیش از حد گیر کرده‌اند، وظایف زیادی را در یک زمان به آنها محول می‌کنند یا مثلاً زمان کافی برای تمرکز ندارند. جو لوی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت که رایج ترین کاربرد این شرکت جلوگیری از فرسودگی است.

او گفت: «رهبران مهندسی همچنان نگران هستند که تیمشان بسوزد و برود. آنها می خواهند محصولات عالی بسازند، اما در سطح عملکردی پایدار.”

پیش از این در طول همه گیری، Uplevel ابزارهای جدیدی را منتشر کرد که برای کار از راه دور طراحی شده بودند، زیرا افراد بیشتری از خانه کار می کردند.

مشتریان این شرکت عبارتند از Remitly، Avalara، Qualtrics و دیگران. او از به اشتراک گذاشتن ارقام درآمد خودداری کرد. هنوز سودی نداره

Uplevel، یک استارت آپ در سیاتل که بهره وری مهندسان را اندازه گیری می کند، 20 میلیون دلار جمع آوری می کند
جو لوی مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Uplevel. (عکس سطح بالاتر)

مردم: لوی یک مدیر ارشد بازاریابی برنامه در مایکروسافت و یک مدیر اجرایی در Zettics و Rubica قبل از پیوستن به عنوان مدیرعامل در سال 2018 بود. Uplevel در ابتدا از Madrona Venture Labs جدا شد. بنیانگذاران شامل دیو متیوز، مدیر سابق Hulu و مایکروسافت هستند. و روانشناس و کارآفرین دیوید یوسف نیا، که در سال 2020 ترک کرد. این شرکت به تازگی یک مدیر ارشد فناوری جدید به نام Nimrod Vered را استخدام کرده است، مدیر سابق شرکت Zipwhip که جایگزین Ravs Kaur شده و اکنون در مایکروسافت است.

سرمایه گذاران: کوتا کپیتال مستقر در سانفرانسیسکو در این دور پیشتاز است. لوی گفت که احساس خوش شانسی می کند که دور قبل از رکود ادامه دار به پایان رسید که باعث کاهش سرعت سرمایه گذاری خطرپذیر شد. اما او افزود که محیط اقتصادی نامطمئن یک باد مخالف برای Uplevel است. لوی گفت: “رویدادهای اخیر بازار نیاز به بینش های Uplevel را افزایش داده است تا به تیم های مهندسی نرم افزار کمک کند تا روی محصولات مناسب به روشی کارآمد و پایدار برای کارمندان تمرکز کنند.”

سایر حامیان عبارتند از Norwest Venture Partners، Madrona Venture Group و Voyager Capital. مدیر عامل سابق Adobe بروس چیزن در دور جدید سرمایه گذاری کرد. Uplevel آخرین بار در سال 2020 پول جمع آوری کرد. مجموع بودجه تا به امروز 34 میلیون دلار است.

4 روز کاری در هفته: Uplevel یک آزمایش 4 روزه در هفته کاری را در اوایل سال جاری به مدت سه ماه آزمایش کرد که روندی را دنبال کرد که در میان شرکت‌های مختلف و حتی در کنگره در بحبوحه همه‌گیری محبوبیت پیدا کرد. این شرکت از دوشنبه تا پنجشنبه کار می کرد و نیازی به 10 ساعت روز یا کاهش حقوق نداشت. لوی در یک پست وبلاگ نوشت: “بهتر از حد انتظار پیش رفت.” این شرکت 35 نفره همچنان همان مقدار کار را انجام داد و در واقع کارآمدتر عمل کرد، در حالی که رضایت شغلی افزایش یافت. Uplevel تصمیم گرفت این آزمایش را تا پایان سال 2022 تمدید کند.