• خانه
  • اخبار
  • Unlock Venture Partners مجموعه خود را در متاورس قرار می دهد

Unlock Venture Partners مجموعه خود را در متاورس قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Unlock Venture Partners مجموعه خود را در متاورس قرار می دهد

یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در لس آنجلس و سیاتل ممکن است اولین کسی باشد که صفحه نمونه کار خود را در metaverse راه اندازی می کند.

سانجی ردی، یکی از بنیانگذاران Unlock Venture Partners به ​​dot.LA گفت: «تا آنجا که ما می دانیم، این هرگز انجام نشده است.

Unlockverse که توسط Pixelcanvas، یک استارت‌آپ لس‌آنجلسی که توسط یک شرکت سرمایه‌گذاری پشتیبانی می‌شود، ایجاد شده است، در یک مرورگر وب ساده اجرا می‌شود و به شما امکان می‌دهد مستقیماً به یک نمایشگاه شیک و مجازی بروید.

در حالی که اکثر سایت های سرمایه گذاری خطرپذیر معمولاً به شکل یک صفحه وب ملایم با آرم هایپرلینک هستند، Unlockverse یک فضای مجازی به اندازه هواپیما با تمام ویژگی های یک مرکز خرید رده بالا است. در داخل، ویترین های سه بعدی برای مطابقت با شرکت هایی طراحی شده اند که هر فضایی را اشغال می کنند.

به عنوان مثال، اتاق DressX در Unlockverse شبیه یک بوتیک آینده نگر به نظر می رسد زیرا یک بازار NFT متمرکز بر مد را اداره می کند. در مقابل، اتاق باز کردن قفل نسبتاً شفاف است، از جمله سقف آسمان آبی و یک نمایش اسلاید با عکس‌های تیم روی دیوارها.

ردی با اشاره به بازی کارتونی آنلاین گفت: ما نمی خواهیم او شبیه روبلکس باشد. این عکس واقعی است زیرا ما روی شرکت تمرکز کرده ایم.

با این حال، Unlockverse کمی ناموفق بود. وقتی به پله برقی نزدیک شدم، آواتار من گیر کرد و به طور آشفته ای تکان می خورد تا اینکه آزاد شدم. در داخل فروشگاه ها، اگر روی دکمه “بیشتر بیاموزید” کلیک کنید، در مقابل یک صفحه دو بعدی قرار می گیرید که در آن لینک ها، تصاویر و ویدیوهای ساده را خواهید دید.

اما این تجربه نیز کمی جزئی تر از حد انتظار است. بازی های کوچکی مانند مخزن غوطه وری وجود دارد. حتی می توانید وارد حمام شوید، اگرچه تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که در آنجا بمانید. این سوال پیش می آید: اصلاً چرا آن را آنجا قرار می دهم؟

سانجی، به نوبه خود، Unlockverse را به عنوان یک “تست” کم اهمیت جلوه داد، اما این نیز آزاردهنده است که Pixelcanvas قبلاً محیط های زیادی ساخته است و شروع بهتری دارد.

او گفت: «به نوعی، سگ‌ها غذای سگ را می‌خورند، مثلاً، او می‌خواهد شرکت آنچه را که در مورد متاورس و Web3 موعظه می‌کند، تمرین کند.»

در ژانویه، Unlock از یک صندوق استارت‌آپ 62 میلیون دلاری با تمرکز بر استارت‌آپ‌های مستقر در لس‌آنجلس، با تمرکز بر سرمایه‌گذاری‌های متاورس و Web3 پرده برداری کرد.

بنابراین، آیا این همان فراجهانی است که مدام در مورد آن می شنویم؟ این مفهوم به خودی خود به خوبی تعریف نشده است، اما معمولاً برای جهان های سه بعدی اجتماعی بزرگ، همه جانبه و فراگیر اعمال می شود. بسته به دیدگاه شما، فراجهان یا اصلا وجود ندارد، یا در حال کار است، یا از قبل وارد شده است. به هر حال خبر خوب این است که هیچ صفی برای دستشویی وجود ندارد.