Unihertz تیزری شبیه به BlackBerry KEY2 منتشر کرده است

Unihertz تیزری شبیه به BlackBerry KEY2 منتشر کرده است

زمانی که نام بلک بری به میان می آید، قطعا طراحی محصولات این شرکت را در ذهن خود تصور خواهید کرد. گوشی هایی با صفحه نمایش نسبتاً مربعی و صفحه کلید فیزیکی بهترین راه برای توصیف آنها هستند. Unihertz اخیرا یک تیزر برای گوشی مشابه BlackBerry KEY2 منتشر کرده است. اس ترنجی با من باش.

امکان ارائه گوشی مشابه BlackBerry KEY2 از Unihertz

از آنجایی که بلک بری هرگز به OnwardMobility فرصت ایجاد یک تلفن 5G را نداد که حتی مجوز این شرکت را داشته باشد، احتمالاً هرگز شاهد BlackBerry 5G نخواهیم بود مگر اینکه معجزه ای اتفاق بیفتد. علاوه بر این، بلک بری 600 میلیون دلار باقی مانده دارایی را در اوایل سال جاری فروخت.

با این حال، هنوز حداقل یک شرکت وجود دارد که گوشی‌های مشابه بلک‌بری را با صفحه‌کلید فیزیکی تولید می‌کند و اخیراً یک تیزر در توییتر منتشر کرده است که نشان می‌دهد یک گوشی جدید شبیه به بلک بری به زودی در دسترس خواهد بود. این Unihertz است که Titan خود را در سال 2019 با طراحی الهام گرفته از بلک بری پاسپورت عرضه کرد. این دستگاه از یک صفحه نمایش تقریباً مربعی 4.5 اینچی و حتی یک صفحه کلید QWERTY Passport گسترده استفاده می کند که ترکیبی از دکمه ها و کلیدهای فیزیکی روی یک صفحه لمسی مجازی بود.

به عنوان مثال، می‌توانید از صفحه‌کلید فیزیکی QWERTY برای تایپ حروف استفاده کنید، اما در صورت نیاز به وارد کردن علائم نگارشی یا کلیدهای خاص دیگر، باید صفحه‌کلید فیزیکی را انتخاب کنید که گزینه‌های ورودی صفحه لمسی را بر اساس محتویات نمایشگر نمایش می‌دهد.

با اندروید تایتان، هر آنچه را که طرفداران بلک بری برای یک گوشی واقعی از این شرکت می خواستند داشت. از جمله دسترسی به فروشگاه Google Play، گواهی IP67 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و حتی یک باتری عظیم 6000 میلی آمپر ساعتی. اما اگر یک انتقاد وجود داشت این بود که گوشی خیلی بزرگ بود و خود دستگاه خیلی سنگین بود. به همین دلیل است که سال گذشته Unihertz یک نسخه کوچکتر و سبکتر از Titan را معرفی کرد که اگرچه هنوز صفحه کلید فیزیکی دارد، اما مقایسه آن با بلک بری پاسپورت غیرممکن بود.

اکنون هفته گذشته Unihertz سبک و طراحی جدیدی از گوشی های بلک بری را توییت کرد. توییت یک پس‌زمینه سیاه با عبارت «به زودی عرضه می‌شود» را نشان می‌دهد و یک ناحیه کوچک وجود دارد که مقداری نور از آنچه در تاریکی پنهان است را نشان می‌دهد و شبیه یک تلفن جدید به سبک بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی است. چندین مشترک توییتر توانستند دقیقاً بفهمند که در زیر تاریکی چه چیزی وجود دارد و با تغییراتی که در تصویر ایجاد شد متوجه شدند که دستگاه دارای صفحه کلید فیزیکی است که بسیار شبیه به آن است. BlackBerry KEY2 انجام داد.

مطابق با PhoneArenaBlackBerry KEY2 یک نسخه اصلاح شده است BlackBerry KEYone این توسط مجوز دهنده بلک بری TCL ایجاد شده است. این دستگاه که از محبوبیت نسبی برخوردار بود، با وجود اینکه تنها 850000 دستگاه فروخت، همچنان موفق بود. زمان کافی برای TCL برای توسعه KEY2 نیز وجود داشت. به نظر می رسد که گوشی مشابه Key2 ممکن است دستگاه بعدی باشد که Unihertz به زودی معرفی خواهد کرد. امکان داشتن شبکه 5G نیز در این دستگاه وجود دارد. نظر شما در مورد چنین گوشی BlackBerry KEY2 که توسط Unihertz ساخته شده است چیست؟