• خانه
  • اخبار
  • Unified Women’s Healthcare استارتاپ سلامت یائسگی Gennev را در سیاتل خریداری کرد

Unified Women’s Healthcare استارتاپ سلامت یائسگی Gennev را در سیاتل خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Unified Women's Healthcare استارتاپ سلامت یائسگی Gennev را در سیاتل خریداری کرد

Unified Women's Healthcare استارتاپ سلامت یائسگی Gennev را در سیاتل خریداری کرد
جیل آنجلو، بنیانگذار و مدیرعامل Gennev. (عکس از Gennev)

شرکت بهداشت زنان Unified Women’s Healthcare مستقر در فلوریدا روز چهارشنبه اعلام کرد که استارتاپ Gennev را در سیاتل به مبلغی نامشخص خریداری کرده است.

Gennev که در سال 2016 با نام Genneve راه اندازی شد، خدمات و محصولات بهداشتی از راه دور را برای زنانی که در دوران پیش از یائسگی و یائسگی قرار دارند ارائه می دهد. Gennev به عنوان واحد مراقبت های بهداشتی خود در شرکت بزرگتر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

جیل آنجلو، بنیانگذار و مدیر عامل Gennev در مصاحبه ای گفت: “ما باید ماموریتی را که به عنوان یک شرکت انجام می دهیم انجام دهیم و فقط آن را در بستر یکپارچه سلامت زنان گسترش دهیم.” او افزود: این خرید به ما امکان می‌دهد خیلی سریع‌تر از ادامه جذب سرمایه بیشتر خودمان مقیاس و مقیاس کنیم.

Gennev 8 میلیون دلار از سرمایه گذاران جمع آوری کرده است و 10 کارمند به اضافه بیش از 12 پزشک متخصص زنان و زایمان دارد.

آنجلو گفت: با پیوستن به Unified Women’s Healthcare، “ما بزرگترین شبکه متخصصان یائسگی را در ایالات متحده داریم.”

Unified Women’s Healthcare که در سال 2009 تأسیس شد، با پشتیبانی از بیش از 2500 ارائه دهنده در 19 بازار آمریکای شمالی، در شرکت های مراقبت های بهداشتی زنان فعالیت، اتصال و سرمایه گذاری می کند. این بزرگترین پلت فرم مدیریت عمل زنان و زایمان در ایالات متحده و همچنین شرکت هایی از جمله ارائه دهنده درمان ناباروری CCRM Fertility و Lucina، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل زایمان را اداره می کند.

آنجلو قبل از تأسیس استارتاپ خود، بیش از 15 سال در مایکروسافت در نقش بازاریابی و محصول گذراند. Gennev در ابتدا بر سلامت جنسی و روان کننده ها تمرکز کرد.

در اوایل سال 2019، Gennev خدمات بهداشتی از راه دور خود را با هدف خدمت به چهار زن از هر پنج زن که مراقبت‌های بهداشتی خاص یائسگی دریافت نمی‌کنند، راه‌اندازی کرد. همه زنان یائسه خواهند شد و تغییر هورمونی می تواند شامل گرگرفتگی، اختلال در خواب، اضطراب و سایر اثرات سلامتی باشد.

این شرکت در حال حاضر خدمات و محصولات خود را مستقیماً به مصرف کنندگان می فروشد و در حال بررسی همکاری با شرکت های بیمه برای ارائه مراقبت در شبکه های آنها است.

آنجلو گفت که این خرید نشان دهنده اولین خروج برای یک شرکت یائسگی است. او امیدوار است که این به تقویت این ایده کمک کند که کارهای بیشتری در مورد سلامت زنان باید انجام شود، و پیش‌بینی می‌کند که دستاوردهای بیشتری در پی خواهد داشت. او گفت که این ادغام ها به زنان کمک خواهد کرد، زیرا آنها مجبور نیستند در رشته های مختلف حرکت کنند.

او گفت: «ما می‌توانیم با ارائه مراقبت به زنان در سراسر زنجیره آنها، صرف نظر از اینکه در چه مرحله‌ای از زندگی باروری یا دوره زندگی هستند، به آنها خدمات بهتری ارائه دهیم. “من فکر می کنم که این فقط سودمند خواهد بود.”