• خانه
  • اخبار
  • TrovaTrip که میزبان گروه های تور را با مسافران مرتبط می کند، 15 میلیون دلار جمع آوری می کند

TrovaTrip که میزبان گروه های تور را با مسافران مرتبط می کند، 15 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
TrovaTrip که میزبان گروه های تور را با مسافران مرتبط می کند، 15 میلیون دلار جمع آوری می کند

TrovaTrip که میزبان گروه های تور را با مسافران مرتبط می کند، 15 میلیون دلار جمع آوری می کند
نیک پوگی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران TrovaTrip؛ یکی از بنیانگذاران لورن اشنایدر؛ و CTO براندون دنهام. (عکس از TrovaTrip)

TrovaTrip، یک استارت‌آپ مستقر در پورتلند، اورگان که بازاری را برای سفرهای گروهی اداره می‌کند، 15 میلیون دلار در دور سری A به رهبری Madrona Venture Group از سیاتل جمع‌آوری کرده است.

این شرکت اعلام کرد که با وجود همه گیری مداوم، در سال گذشته شاهد افزایش 10 برابری در رزرو بوده است. شرکت‌های مسافرتی با شروع همه‌گیری آسیب دیدند، اما برخی از آنها در بحبوحه اقتصاد نامطمئن و اثرات مداوم COVID-19 در سراسر جهان دوباره بازگشتند. گروه Expedia در آخرین گزارش درآمد خود به تقاضای بالای سفر اشاره کرده است.

TrovaTrip که در سال 2017 تأسیس شد، به یافتن میزبان برای گروه های تور با مسافران کمک می کند. “میزبان” شامل سازندگان محتوای رسانه های اجتماعی است که از TrovaTrip برای کسب درآمد از دنبال کنندگان خود استفاده می کنند. این شرکت به آن‌ها اجازه می‌دهد قیمت‌های سفر خود را تعیین کنند و ابزارهای تحقیقاتی مخاطبان را برای جمع‌آوری داده‌های بازار که به آماده‌سازی برنامه‌های سفر کمک می‌کند، در اختیارشان می‌گذارد. TrovaTrip با اپراتورهای تور که قیمت پایه را دریافت می کنند و راهنماهای محلی برای هر گروه ارائه می دهند، شریک است.

بیش از 15000 مسافر از طریق این شرکت سفر رزرو کرده اند. بیش از 500 مسیر در 49 کشور وجود دارد.

TrovaTrip با دریافت هزینه خدمات و هزینه تراکنش کارت اعتباری از مسافران درآمد کسب می کند.

این شرکت توسط دانشجویان دانشگاه اورگان، نیک پوگی و لورن اشنایدر تأسیس شد. در ژوئن 2021، برندون دنهام، مدیر سابق مهندسی Extole و Veeva Systems را به عنوان CTO استخدام کرد.

طبق گزارش انجمن مسافرتی آمریکا، رزروهای گروهی یک شبه در ماه اوت در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019، 18 درصد کاهش یافت.

سایر حامیان دور سری A عبارتند از PSL Ventures، Oregon Venture Fund، Elevate Capital و Portland Seed Fund. بارنی هارفورد، مدیر عامل سابق Orbitz و اریک بریون، بنیانگذار و مدیر عامل سابق Vacasa نیز سرمایه گذار هستند.

اسکات جاکوبسون، مدیر عامل Madrona به هیئت مدیره پیوست. مجموع بودجه تا به امروز 20 میلیون دلار است.