منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Trilogy که در سال 2006 تأسیس شد، به تازگی دومین سرمایه خود را برای سرمایه گذاری در استارتاپ های بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام جمع آوری کرده است.

Trilogy که در سال 2006 تأسیس شد، به تازگی دومین سرمایه خود را برای سرمایه گذاری در استارتاپ های بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام جمع آوری کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Trilogy که در سال 2006 تأسیس شد، به تازگی دومین سرمایه خود را برای سرمایه گذاری در استارتاپ های بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام جمع آوری کرده است.

Trilogy که در سال 2006 تأسیس شد، به تازگی دومین سرمایه خود را برای سرمایه گذاری در استارتاپ های بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام جمع آوری کرده است.
سمت چپ: مدیر عامل Trilogy چاک استونزیفر، امی مک کالو و یووال نیمن. (عکس از سه گانه)

اخبار: Trilogy Equity Partners، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر قدیمی مستقر در Bellevue، واشنگتن، صندوق دومی را برای حمایت از استارت آپ های فناوری بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام در مراحل اولیه جمع آوری کرده است.

جزئیات: هدف Trilogy جمع آوری 150 میلیون دلار برای این صندوق بود و در نهایت بیش از این “معنادار” چرخید. مبلغ دقیق را تایید نکرد. این شرکت قصد دارد حدود 20 سرمایه گذاری از صندوق جدید انجام دهد.

استراتژی: Trilogy در هر دو استارت آپ B2B و B2C از راه اندازی تا سری A، معمولاً 2 تا 4 میلیون دلار برای هر سرمایه گذاری سرمایه گذاری می کند و عمدتاً از شرکت های مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام پشتیبانی می کند. بر روی عمودهای خاصی تمرکز نمی کند، اما بسیاری از سرمایه گذاری های آن با موضوعات گسترده ای، مانند شرکت هایی که به مشتریان کمک می کنند تا از داده ها بینش پیدا کنند، مناسب است.

نمونه کارها: Trilogy یکی از حامیان اولیه شرکت‌ها از جمله ارائه‌دهنده انتقال پول دیجیتال Remitly بود که سال گذشته به صورت عمومی عرضه شد. ماکارا، یک سرویس رمزنگاری که اوایل سال جاری توسط Betterment خریداری شد. و Pushspring، یک راه اندازی بازاریابی تلفن همراه که توسط T-Mobile در سال 2019 خریداری شد.

داستان: گروهی از رهبران صنعت بی سیم، از جمله جان استانتون، رئیس Seattle Mariners، در سال 2006 در حالی که به دنبال کارآفرینانی بودند که استارت آپ های بی سیم می ساختند، Trilogy را راه اندازی کردند. از آن زمان، این شرکت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و 250 میلیون دلار در بیش از 80 شرکت از صندوق اصلی خود سرمایه گذاری کرده است. این صندوق با ساختاری غیر سنتی ایجاد شد – در ابتدا 140 میلیون دلار سرمایه گذاری شد، اما شامل درآمدهای سرمایه گذاری مجدد از شرکت های خروجی بود.

Trilogy کمی غیر متعارف است زیرا اولین صندوق آن هیچ سرمایه گذار خارجی به شکل شرکای محدود نداشت. این کمی تغییر کرده است، اما به گفته یک سخنگوی، این شرکت یک “سازمان بسیار نزدیک” باقی مانده است.

اکوسیستم محلی: از زمان راه اندازی Trilogy، تعدادی از شرکت های جدیدتر به دنبال پیوستن به پایگاه استعدادهای فناورانه رو به رشد سیاتل بوده اند. این به معنای رقابت بیشتر برای Trilogy است – اما این یک روند خوشایند است. چاک استونزیفر، مدیر عامل، گفت که جریان سرمایه بیشتر در شمال غربی اقیانوس آرام می تواند منجر به استارتاپ های بیشتر شود و اثر چرخ لنگر ایجاد کند.

«سیلیکون ولی چندین دهه است که این وضعیت را داشته است. او گفت: «همه در آنجا می‌خواهند بروند و کارآفرین شوند، زیرا فقط به آن طرف خیابان نگاه می‌کنند و می‌بینند که تمام روز این اتفاق می‌افتد. “در نهایت، ما شروع به درک این موضوع در سیاتل کرده ایم. در نهایت، این برای ما خوب است، زیرا چیزی که کسب و کار ما را تغذیه می کند، بسیاری از کارآفرینان بزرگ با ایده های عالی هستند که می توانیم برویم و با آنها شریک شویم.

آینده: تیم سرمایه گذاری شرکت 4 نفره خیلی نگران نیست در مورد تاخیرهای احتمالی برای استارت آپ ها در مقابل پس‌زمینه کاهش بیشتر شرکت‌های دولتی جدید و سهام فناوری به طور کلی. اگرچه برخی از استارت آپ ها مشاغل خود را کاهش می دهند، Trilogy هنوز به شرکت های نمونه کار توصیه نمی کند که کمربندهای خود را خارج از دستورالعمل های معمولی محکم کنند.

یووال نیمن، مدیر عامل Trilogy، گفت: و اگر رکوردها و حلقه های سرمایه اولیه غول پیکر سرد شوند، می تواند تا حدودی مفید باشد.

نیمن گفت: «این در واقع به اکوسیستم کمک خواهد کرد زیرا موقعیت‌های واقعاً غیرعادی ایجاد کرده است. وی خاطرنشان کرد: استخدام برای برخی شرکت ها به دلیل تورم و دورهای بی سابقه تامین مالی سخت شده است.

Trilogy همچنین قصد دارد به تمرکز خود بر روی تنوع ادامه دهد. نزدیک به 20 درصد از شرکت های موجود در سبد آن توسط حداقل یک مدیر عامل زن اداره می شود.

امی مک کالو، مدیر عامل، گفت: فرصت های اقتصادی وجود دارد. بنیانگذاران بزرگی وجود دارند که غیر متعارف و متفاوت هستند. ما نسبت به این ذهنیت بسیار باز هستیم و فکر می کنیم که اغلب توسط سایر سرمایه گذاران بالقوه نادیده گرفته می شود.”