• خانه
  • اخبار
  • Toastmasters از فناوری تحلیل گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی از استارت‌آپ Yoodle در سیاتل استفاده می‌کند

Toastmasters از فناوری تحلیل گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی از استارت‌آپ Yoodle در سیاتل استفاده می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Toastmasters از فناوری تحلیل گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی از استارت‌آپ Yoodle در سیاتل استفاده می‌کند

Toastmasters از فناوری تحلیل گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی از استارت‌آپ Yoodle در سیاتل استفاده می‌کند
اعضای Toastmasters می‌توانند از طریق یک مشارکت جدید، بازخورد بلادرنگ را از مربی گفتار هوش مصنوعی Yoodli دریافت کنند.

آیا هوش مصنوعی می تواند ارتباطات انسانی را با بهبود سخنرانی در جمع تقویت کند؟

این جاه طلبی یک همکاری جدید بین Toastmasters International و Yoodle است. این هفته، Toastmasters مربی ارتباطی مبتنی بر هوش مصنوعی استارت آپ سیاتل را به عنوان یک مزیت رایگان برای بیش از 280000 عضو راه اندازی کرد.

اعضای Toastmasters به ​​نسخه سفارشی Yoodli بر اساس معیارهای امتیازدهی Toastmasters دسترسی خواهند داشت که با معیارهای استفاده شده در نسخه عمومی فناوری Yoodli متفاوت است.

آن‌ها می‌توانند از Yoodle برای تمرین سخنرانی‌های خود در مقابل رایانه یا دستگاه استفاده کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تحلیلی از کلمات پرکننده، زبان بدن، سرعت گفتار، تماس چشمی و سایر جنبه‌های ارائه‌شان را ببینند. فناوری همچنین می تواند در جلسات باشگاه Toastmasters گنجانده شود.

Varun Puri یکی از بنیانگذاران Yoodli می گوید: “من همیشه بر این باور بوده ام که می توان از هوش مصنوعی برای تقویت تجربه انسانی استفاده کرد، اما همه اینها از تعامل انسانی ناشی می شود.” “چه این جلسه Toastmasters به ​​صورت مجازی یا حضوری برگزار می شود … Yoodle می تواند به عنوان یک مزیت اضافی برای آن اعضا وجود داشته باشد.”

علاوه بر تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی، فناوری Yoodle راهی را برای سایر اعضا و رهبران Toastmasters فراهم می‌کند تا بازخورد گفتاری سریع مربوط به لحظات خاص در ویدیوی سخنرانی اعضا را ارائه دهند.

در یک پیام ویدیویی این هفته، مت کینزی، رئیس بین‌المللی Toastmasters برای سال‌های 2022-23، توصیه کرد که اعضای Toastmasters از Yoodle برای تمرین و اصلاح سخنرانی‌های خود قبل از جلسات استفاده کنند.

کینزی گفت: «ممکن است متوجه شوید که بینش‌های موجود در پلتفرم گاهی اوقات با بازخورد ارائه شده توسط ارزیاب شما در باشگاه متفاوت است. این ابزار هوش مصنوعی می‌تواند تحلیل‌های ارزشمندی درباره سخنرانی شما ارائه دهد، اما نمی‌تواند اثربخشی کلی ارائه شما را ارزیابی کند. به عنوان مثال، هوش مصنوعی ممکن است به شما بگوید که در طول سخنرانی خود یک کلمه را زیاد تکرار کرده اید، اما رتبه دهنده و اعضای باشگاه شما به شما خواهند گفت که آیا این تکرار باعث افزایش یا کاهش پیام شما شده است.

Toastmasters از فناوری تحلیل گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی از استارت‌آپ Yoodle در سیاتل استفاده می‌کند
اشا جوشی، چپ، و وارون پوری، بنیانگذاران Yoodli. (عکس از یودلی)

اعضای Toastmasters همچنین از طریق Yoodle به ابزارهای همکاری و بازی های گفتاری بداهه دسترسی خواهند داشت.

این همکاری در ماه سپتامبر و قبل از راه اندازی این هفته اعلام شد. شرایط مالی اعلام نشده است.

این یک شراکت پرمخاطب برای Yoodle است که در سال 2021 در انکوباتور مؤسسه هوش مصنوعی آلن (AI2) در سیاتل توسط پوری، مدیر پروژه سابق با X Development، سازمان تحقیق و توسعه Google Alphabet والد تاسیس شد. و کارآفرین عشا جوشی.

Yoodle بیش از 7 میلیون دلار از Madrona Venture Group، Cercano Capital، AI2 و دیگران جمع آوری کرده است.