• خانه
  • اخبار
  • TinyBuild، ناشر منطقه سیاتل، حقوق IP را برای نسخه‌های مستقل خریداری می‌کند و توسعه‌دهنده روسی Konfa را خریداری می‌کند.

TinyBuild، ناشر منطقه سیاتل، حقوق IP را برای نسخه‌های مستقل خریداری می‌کند و توسعه‌دهنده روسی Konfa را خریداری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
TinyBuild، ناشر منطقه سیاتل، حقوق IP را برای نسخه‌های مستقل خریداری می‌کند و توسعه‌دهنده روسی Konfa را خریداری می‌کند.

TinyBuild، ناشر منطقه سیاتل، حقوق IP را برای نسخه‌های مستقل خریداری می‌کند و توسعه‌دهنده روسی Konfa را خریداری می‌کند.
2017 من نان هستم، که اکنون یک بازی tinyBuild است، بازیکنان را در نقش یک تکه نان قرار می دهد که در حین تلاش برای رسیدن به یک توستر، دچار حوادث ناگوار می شود. (تصویر توسط tinyBuild)

در یک معامله نادر برای صنعت بازی‌های ویدیویی، ناشر بازی‌های مستقل Bellevue مستقر در واشنگتن، TinyBuild، جمعه اعلام کرد که حقوق مالکیت چند بازی کمدی را از استودیوی بریتانیایی Bossa خریداری کرده است.

قرارداد 3 میلیون دلاری باعث می شود که tinyBuild IP را برای Bossa Games انتخاب کند من ماهی هستم، من نان هستم هر سه بازی در شبیه ساز جراح سلسله. هر پنج نسخه از پلتفرم های مختلف با نقدهای مناسب هستند، به استثنای نسخه های سال گذشته که به میزان قابل توجهی محبوب نبودند. شبیه ساز جراح 2.

Henrique Olifiers، یکی از بنیانگذاران Bossa Studios در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت: ما به همراه tinyBuild راهی پیدا کرده ایم که به Bossa اجازه می دهد تمام توجه خود را به پروژه های جدید خود اختصاص دهد. این پروژه‌های جدید باعث می‌شود که Bossa تمرکز خود را از محتوای تک‌نفره به بازی‌های Co-op بازیکن در مقابل دشمن تغییر دهد.

این معامله بیشتر، اما نه همه، بازی‌های موجود در مجموعه فعلی خود را از بوسا سلب می‌کند و به طرز چشمگیری حال و هوای خط تولید این شرکت را تغییر می‌دهد. بوسا نیز تکامل یافت امیلی: آواره، رمان تصویری 2016 که خواننده را در نقش کودکی که پناهنده جنگ شده و یک خزنده سیاهچال هنری پیکسلی قرار می دهد. سیاه چال های عمیق سرنوشت. حقوق شبیه ساز دوستیابی تماماً گربه ای خود را حفظ می کند تاریخ کامل با این حال، به طور کامل مضحک، هنوز این ساختمان را ترک نکرده است.

tinyBuild همچنین روز جمعه اعلام کرد که به رشد شبکه استودیوهای خود از طریق خرید Konfa Games ادامه می‌دهد.

Konfa که قبلا در روسیه مستقر بود، توسعه دهنده بازی استراتژی/تاکتیک است که توسط tinyBuild منتشر شده است بازی مستبد، که از اکتبر در Steam Early Access قرار دارد. قرار است نسخه 1.0 خود را در 15 سپتامبر منتشر کند، که همچنین برای اولین بار در پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری X|S، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد.

tinyBuild گفت که برای خرید Konfa 5.4 میلیون دلار پرداخت کرده است و 40/60 را بین پول نقد و سهام تازه منتشر شده TinyBuild تقسیم کرده است. طبق شرایط این قرارداد، تیم توسعه Konfa به بلگراد، صربستان منتقل می‌شود تا به مرکز جدید استودیو tinyBuild در آنجا بپیوندد.

Alex Nichiporhic، مدیرعامل tinyBuild، در همین بیانیه مطبوعاتی نوشت: “ما همچنان به سرمایه گذاری در گسترش مجموعه IP اختصاصی خود ادامه می دهیم.” معاملات امروز فرصتی بی نظیر برای جذب تیم توسعه دهندگان با استعداد Konfa و افزودن مالکیت معنوی باورنکردنی Bossa به مجموعه tinyBuild است.

علاوه بر سایر پروژه های tinyBuild برای سال 2022 بازی مستبد دارای بازی اول شخص بقا/ترسناک است اکسپدیشن صفربازی RPG اکشن آینده آستریگوس: نفرین ستارگانو هفته آینده به خوبی بررسی شد “پیکمین-مانند” به نام تینیکین.

TinyBuild که در سال 2011 تأسیس شد، سال گذشته در بورس اوراق بهادار لندن عمومی شد. از آن زمان، سهام نزدیک به 50 درصد سقوط کرده است. سلام همسایه در حال حاضر یک فرنچایز از tinyBuild است.