• خانه
  • اخبار
  • TikTok در مقابل آمازون: غول ویدئویی اجتماعی در سیاتل و لس آنجلس برای ایجاد شبکه تجارت الکترونیک استخدام می کند

TikTok در مقابل آمازون: غول ویدئویی اجتماعی در سیاتل و لس آنجلس برای ایجاد شبکه تجارت الکترونیک استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
TikTok در مقابل آمازون: غول ویدئویی اجتماعی در سیاتل و لس آنجلس برای ایجاد شبکه تجارت الکترونیک استخدام می کند

TikTok در مقابل آمازون: غول ویدئویی اجتماعی در سیاتل و لس آنجلس برای ایجاد شبکه تجارت الکترونیک استخدام می کند
(عکس بزرگ)

بر اساس مجموعه ای از آگهی های شغلی که برای اولین بار توسط Axios امروز صبح گزارش شد، TikTok از کهنه سربازان صنعت لجستیک و تجارت الکترونیک در سیاتل و لس آنجلس برای نظارت بر طراحی و ایجاد شبکه تکمیل خود در ایالات متحده استفاده می کند.

غول ویدئوی اجتماعی، بخشی از ByteDance چین، در حال حاضر قابلیت های تجارت الکترونیک را در بریتانیا و آسیای جنوب شرقی ارائه می دهد. در مجموع، آگهی‌های شغلی جاه‌طلبی‌های TikTok را برای استفاده از پایگاه بیش از ۱ میلیارد کاربر خود برای تبدیل شدن به بازیگر بزرگ‌تری در خرید آنلاین و تدارکات تجارت الکترونیک نشان می‌دهند.

در آگهی استخدامی که به دنبال مدیر راه حل های لجستیکی مستقر در سیاتل برای اجرای جهانی آن است، آمده است: «صنعت تجارت الکترونیک در سال های اخیر رشد فوق العاده ای داشته است و به فضایی بسیار مورد مناقشه در میان شرکت های پیشرو اینترنتی تبدیل شده است و رشد آینده آن را نمی توان دست کم گرفت. شبکه. با میلیون‌ها کاربر وفادار در سراسر جهان، ما معتقدیم که TikTok یک پلتفرم ایده‌آل برای ارائه یک تجربه تجارت الکترونیک جدید و بهتر به کاربرانمان است.»

یکی دیگر از پست های شغلی TikTok به دنبال یک مدیر راه حل های تجاری و توسعه بازرگان مستقر در سیاتل است که مسئول توسعه خدمات تکمیل شرکت به عنوان بخشی از شبکه تدارکات تجارت الکترونیک ایالات متحده است. این پست گروه عملکرد را به عنوان یک افزونه از فروشگاه TikTok موجود برای فروشندگان شخص ثالث توصیف می کند.

یکی دیگر از آگهی‌های شغلی، به‌دنبال یک رهبر گروه خانه و زندگی است که “مسئول ایجاد پایه مدیریت دسته برای تجارت الکترونیک TikTok در ایالات متحده باشد.”

TikTok به دلیل ارتباط با چین و استفاده گسترده از داده‌ها برای تقویت تعامل از طریق الگوریتم‌هایی که محتوا را برای کاربران شخصی تنظیم می‌کند، نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی را مطرح کرده است.

آوردن این مشارکت مصرف‌کننده به تجارت الکترونیک به شیوه‌ای بزرگ‌تر، می‌تواند TikTok را به یک تهدید رقابتی بزرگ‌تر برای آمازون تبدیل کند، که سهم تخمینی 37.8 درصدی از بازار تجارت الکترونیک ایالات متحده را دارد که اندکی کمتر از سال گذشته است.