• خانه
  • اخبار
  • Tech Moves: Seagen مدیرعامل جدید منصوب کرد. آمازون مدیر توسعه شرکت را استخدام می کند. و بیشتر

Tech Moves: Seagen مدیرعامل جدید منصوب کرد. آمازون مدیر توسعه شرکت را استخدام می کند. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Tech Moves: Seagen مدیرعامل جدید منصوب کرد. آمازون مدیر توسعه شرکت را استخدام می کند. و بیشتر

Tech Moves: Seagen مدیرعامل جدید منصوب کرد. آمازون مدیر توسعه شرکت را استخدام می کند. و بیشتر
دیوید اپستین. (عکس از سیگن)

– سیگن، غول بیوتکنولوژی سیاتل، یک مدیر عامل جدید به نام دیوید اپستین، مدیر اجرایی سابق Novartis را معرفی کرد. اپستین نیز به هیئت مدیره این شرکت پیوست.

اپستین شش ماه پس از آن که یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل قدیمی سیگن، کلی سیگل، به دنبال اتهامات خشونت خانگی و حادثه ای در خانه اش که در آن دستگیر شد، از سمت خود کناره گیری کرد، سکان هدایت شرکت را به دست می گیرد. سیگال که در سال 1998 به راه اندازی سیگن کمک کرد، این اتهامات را رد کرده است.

اپستین بیش از 30 سال تجربه در صنعت بیوداروسازی دارد، از جمله 25 سال در Novartis، جایی که او تجارت انکولوژی شرکت را از پایه شروع کرد و در نهایت به عنوان مدیر عامل Novartis Pharmaceuticals، بخشی از Novartis AG خدمت کرد.

اخیراً، اپستین یک شریک اجرایی در Flagship Pioneering، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مستقر در بوستون بود که سرمایه‌گذاری مالی Moderna Therapeutics را بر عهده داشت و به دلیل رویکرد عملی خود برای تقویت استارت‌آپ‌ها شناخته شده است.

رئیس سیگن: «توانایی نشان‌داده‌شده دیوید در ایجاد و گسترش یک تجارت جهانی سرطان‌شناسی، تجربه‌اش در سازمان‌های بزرگ چندملیتی و استارت‌آپ‌های کوچک بیوتکنولوژی، همراه با دانش عمیق سرطان‌شناسی، تخصص استراتژیک و عملیاتی مورد نیاز برای ارتقای سیگن را به سطح بعدی فراهم می‌کند.» هیئت مدیره فلیکس بیکر در بیانیه ای روز پنجشنبه با اعلام این انتصاب گفت.

راجر دنسیکه از سال 2018 به عنوان مدیر ارشد پزشکی شرکت و از ماه می به عنوان مدیر عامل موقت خدمت کرده است، اکنون رئیس بخش تحقیق و توسعه است. او همچنین به عنوان افسر ارشد پزشکی به خدمت خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، این شرکت یک انکولوژیست را منصوب کرد ساندرا سوایناستاد پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون و معاون پزشکی ژنتیک در MedStar Health، به هیئت مدیره.

طبق گزارش‌ها، سیگن در اوایل سال جاری در حال مذاکره با مرک در مورد خرید احتمالی بود که طبق گزارش‌ها بر سر قیمت متوقف شد.

مبتنی بر Bothell-Wash. سیگن بیش از 2800 نفر را در منطقه سیاتل و سایر مکان‌های آن استخدام می‌کند و در سه ماهه سوم سال 2022 درآمدی معادل 510 میلیون دلار به‌دست آورده است. این شرکت چهار درمان سرطان تایید شده در بازار، بیش از دوجین نامزد در آزمایش‌های بالینی دارد و اعلام کرده است. اوایل سال جاری برای ساختن یک کارخانه جدید در شمال سیاتل برنامه ریزی می کند.

سایر تغییرات کلیدی کارکنان در صنعت فناوری شمال غرب اقیانوس آرام:

  • دیمون کرونکیقبلاً شریک XSeed Capital بود و اکنون مدیر توسعه شرکتی در آمازون است.
  • یک شرکت فناوری سلامت کارکنان در بلوو، واشنگتن عصاره لیموترش تحت عنوان دیو اسمیت رئیس جمهور و مدیر عملیات او قبلاً مدیر کل بخش TINYPulse این شرکت بود. سال گذشته، Limeade TINYPulse را خریداری کرد، جایی که اسمیت رئیس و مدیر عملیاتی آن بود.
  • ولها گرچکا اکنون او یک مدیر سرمایه گذاری است آزمایشگاه تخریب خلاق در دانشگاه واشنگتن، رهبری یک گروه تولیدی پیشرفته. او قبلاً مدیر توسعه تجارت در Intellectual Ventures بود.
  • مایکل ولش اکنون معاون فروش در یسلر، استارت آپ سیاتل تجربه ای شبیه Expedia را برای بازارهای چوب ایجاد می کند. ولش قبلا در New Relic، Thales، Verivo، Safenet و Microvision نقش داشته است.
  • جف سیچریست اکنون معاون ارشد بازاریابی در شرکت تجزیه و تحلیل داده مصرف کننده Lytics است. Seacrist قبلاً معاون مدیریت محصول در Oracle بود که Webtrends مستقر در پورتلند را خریداری کرد ، جایی که Seacrist قبلاً معاون مدیریت محصول بود.