• خانه
  • اخبار
  • Tech Moves: رئیس RealNetworks استعفا داد. مدیر امنیتی Costco استعفا داد. و بیشتر

Tech Moves: رئیس RealNetworks استعفا داد. مدیر امنیتی Costco استعفا داد. و بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Tech Moves: رئیس RealNetworks استعفا داد. مدیر امنیتی Costco استعفا داد. و بیشتر

Tech Moves: رئیس RealNetworks استعفا داد. مدیر امنیتی Costco استعفا داد. و بیشتر
مایک انسینگ. (عکس از RealNetworks)

– مایک انسینگ، رئیس و مدیر عامل RealNetworks، این هفته استعفا داد.

انسینگ در سال 2020 به عنوان مدیر مالی موقت به شرکت نرم‌افزاری سیاتل ملحق شد و در اواخر همان سال به عنوان رئیس و مدیر عملیاتی منصوب شد. او تا 19 اوت به عنوان مشاور راهبردی باقی خواهد ماند.

راب گلیزر، رئیس و مدیرعامل RealNetworks در بیانیه‌ای گفت: «از همه کارهایی که مایک در این 2 و نیم سال پرتلاطم برای کمک به رئال برای آینده انجام داده است، عمیقا سپاسگزار و قدردان هستم.

انسینگ قبلاً هشت سال را در مایکروسافت در نقش‌های مختلف رهبری مالی سپری کرده بود. او اخیراً مدیر مالی خرده‌فروشی Savers بود.

RealNetworks، پیشگام استریم صوتی که به دنبال خصوصی شدن است، همچنین یک مدیر عامل جدید اضافه کرد: پل دیپسو به عنوان رئیس SAFR، محصول تشخیص چهره این شرکت. دی‌پسو قبلاً سمت‌های اجرایی در Feenics، Tyco International، Lenel و Honeywell International داشت.

– آلیشیا بولر-دیویس، که قبلاً یکی از اعضای تیم مدیریت ارشد آمازون بود، در ماه سپتامبر مدیر عامل داروخانه آلتو خواهد شد. ادامه مطلب

– رایان کنیسلی، مدیر ارشد امنیت اطلاعات Costco، روز پنجشنبه خروج خود را اعلام کرد. Knisley در سال 2020 به Costco پیوست. پیش از این، او شریک PwC و معاون بخش تجارت الکترونیک Walmart بود. او همچنین یک مامور ویژه در سرویس مخفی آمریکا بود.

کنیسلی در لینکدین نوشت: «چند سال گذشته برخی از ارزشمندترین سال‌های حرفه‌ای من بوده است. آنچه که تیم در آن مدت به دست آورد، چیزی جز دیدنی نبود.

جان رپرمعاون سابق CISO در Costco، جایگزین Knisley خواهد شد.

— آلیسون گلیسون، معاون ارشد سابق سیسکو، به هیئت مدیره ZoomInfo، یک شرکت نرم‌افزار بازاریابی عمومی مستقر در ونکوور، واشنگتن پیوست.

– توماس نایگارد هنسن به عنوان اولین رئیس شرکت Amplitude، یک استارت آپ “نرم افزار بهینه سازی دیجیتال” مستقر در سانفرانسیسکو انتخاب شد. هانسن، مستقر در منطقه سیاتل، اخیراً مدیر ارشد درآمد در UiPath بود. او همچنین سمت های اجرایی در مایکروسافت، دراپ باکس و کربن بلک داشته است.

– کریس ایوانز، معمار مایکروسافت که قبلاً معاون مهندسی GoDaddy بود، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

ایوانز در لینکدین نوشت: «کار کردن با افراد Edge در 3 سال گذشته بسیار لذت بخش بوده است، و کتاب بسیار خوبی برای 20 سال کار من در مایکروسافت است. مرورگر همچنان جالب‌ترین و حیاتی‌ترین برنامه است و بخشی از تاریخچه آن بسیار جذاب بوده است، و من همچنان پیشرفت تیم را دنبال می‌کنم، زیرا آنها به کار خوب خود برای بازگرداندن میلیون‌ها کاربر ادامه می‌دهند. “