• خانه
  • اخبار
  • Taqtile، یک استارت‌آپ در سیاتل که فناوری آموزش حین کار با قابلیت واقعیت افزوده را می‌فروشد، 5 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

Taqtile، یک استارت‌آپ در سیاتل که فناوری آموزش حین کار با قابلیت واقعیت افزوده را می‌فروشد، 5 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Taqtile، یک استارت‌آپ در سیاتل که فناوری آموزش حین کار با قابلیت واقعیت افزوده را می‌فروشد، 5 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.

Taqtile، یک استارت‌آپ در سیاتل که فناوری آموزش حین کار با قابلیت واقعیت افزوده را می‌فروشد، 5 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.
یک کارمند از نرم افزار Taqtile روی هدست Magic Leap استفاده می کند تا در مورد روش های تعمیر و نگهداری ارابه فرود هواپیما بیاموزد. (عکس ملموس)

اخبار: Taqtile، یک استارت آپ واقعیت افزوده مستقر در سیاتل که با مشتریان شرکتی در زمینه آموزش نرم افزار کار می کند، 5 میلیون دلار برای افزایش تلاش های استخدام و بازاریابی جمع آوری کرده است.

تکنولوژی: این شرکت 55 نفره در حال توسعه یک برنامه مبتنی بر واقعیت افزوده به نام Manifest است که روی هدست‌هایی از جمله HoloLens و Magic Leap مایکروسافت و همچنین دستگاه‌های تلفن همراه کار می‌کند. مشتریان در شش قاره از این نرم افزار برای آموزش و سایر اهداف محل کار استفاده می کنند. Taqtile در ابتدا در سال 2011 راه‌اندازی شد و قبل از اینکه به واقعیت مختلط برود، بر توسعه اپلیکیشن موبایل تمرکز داشت.

درک شاو جونیور، مدیرعامل Taqtile در بیانیه‌ای گفت: «تاکتیل همچنان شاهد پذیرش قوی و استقرار سریع Manifest در همه بخش‌ها، از جمله دفاع، تولید، حمل‌ونقل، MRO هواپیما، لجستیک، داروسازی و موارد دیگر است». شرکای جهانی Taqtile برای مأموریت ما بسیار مهم هستند و این بودجه به ما این امکان را می دهد که کار بسیار بهتری برای حمایت و توانمندسازی اکوسیستم شریک خود انجام دهیم.

بادهای مخالف: یک مطالعه اخیر توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی نشان داد که اثرات مداوم این بیماری همه گیر کمبود نیروی کار در ایالات متحده را به حدود 500000 نفر افزایش داده است. علاوه بر این، Taqtile خاطرنشان می کند که تا یک سوم کارگران بدون میز در پنج سال آینده بازنشسته می شوند، به این معنی که تعداد فزاینده ای از کسب و کارها برای یادگیری کارمندان به فناوری نگاه می کنند.

رقابت: اما Taqtile تنها استارتاپی نیست که به دنبال سرمایه گذاری بر روی این روند است. این شرکت با Ario، یک پلتفرم AR که با کارگران خط مقدم کار می‌کند، و Atheer، یک استارت‌آپ با بودجه خوب که یک پلتفرم نرم‌افزاری برای آموزش و جذب کارکنان به فروش می‌رساند، رقابت می‌کند.

مشتری ها: در سال 2018، Taqtile با کینگ کانتی سیاتل و مایکروسافت برای راه اندازی پروژه ای کار کرد که به کارکنانی که در کارخانه تصفیه فاضلاب West Point در سیاتل کار می کنند، آموزش می دهد. این استارتاپ در حال حاضر با شرکت های بزرگ سازمانی از جمله T-Mobile، Accenture، Microsoft و AWS و غیره کار می کند. این شرکت گفت که بر روی بازار سازمانی “لیزری متمرکز” است،

تامین کنندگان مالی: این شرکت در سال 2019 یک دور 3 میلیون دلاری جمع آوری کرد. سرمایه گذاران در این دور عبارتند از Ascend، Mesmerise مستقر در لندن، Downer Group و Innovation Lab.