منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • T-Mobile یک سال پس از راه اندازی به 1 میلیون کاربر اینترنت خانگی می رسد. درآمد کل برای سه ماهه اول از 20 میلیارد دلار فراتر رفت

T-Mobile یک سال پس از راه اندازی به 1 میلیون کاربر اینترنت خانگی می رسد. درآمد کل برای سه ماهه اول از 20 میلیارد دلار فراتر رفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
T-Mobile یک سال پس از راه اندازی به 1 میلیون کاربر اینترنت خانگی می رسد. درآمد کل برای سه ماهه اول از 20 میلیارد دلار فراتر رفت

گرافیک T-Mobile
گرافیک T-Mobile

T-Mobile US در سه ماهه اول 338000 کاربر اینترنت خانگی اضافه کرد که پس از راه اندازی سرویس پهن باند بی سیم پرسرعت، سالانه به 1 میلیون مشتری رسید.

مایک سیورت، مدیرعامل T-Mobile، صبح چهارشنبه در جریان کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت: این شرکت “رقابت واقعی را برای پهنای باند ایجاد می کند.”

تعداد اینترنت خانگی T-Mobile هنوز هم کمتر از ارائه دهندگان پهنای باند قبلی است. برای مثال Comcast بیش از 31 میلیون مشترک باند پهن در ایالات متحده دارد.

با این حال، استفاده T-Mobile از زیرساخت‌های بی‌سیم نوید این را می‌دهد که خدمات خود را در مناطق روستایی و سایر مناطقی که ارائه‌دهندگان کابل و کابل‌های نوری از آن‌ها کمبود دارند، قابل اجرا کند. سیورت گفت که سرویس اینترنت T-Mobile به مناطقی از کشور با 40 میلیون خانوار می رسد.

رقبا در پهنای باند روستایی شامل سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک اسپیس ایکس است که در ردموند، واشنگتن توسعه یافته است. اسپیس ایکس در ماه گذشته 250000 مشتری Starlink را گزارش کرد. استارلینک تنها یکی از جاه طلبی های ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا است که این هفته برای خرید توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار به توافق رسید.

سرویس T-Mobile بسته به موقعیت مکانی از 4G LTE یا 5G با سرعت دانلود 35-115 مگابیت بر ثانیه استفاده می کند. این هزینه برای مشتریانی که پرداخت های خودکار را تنظیم کرده اند 50 دلار در ماه و برای کسانی که این کار را انجام نمی دهند 55 دلار در ماه هزینه دارد.

به گفته این شرکت، در پایان سه ماهه، T-Mobile 984000 مشترک اینترنت خانگی داشت و از آن زمان به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

T-Mobile، مستقر در Bellevue، واشنگتن، شماره های اینترنت خانگی را به عنوان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه اول خود فاش کرد.

  • تعداد کل مشتریان این شرکت، شامل صورت‌حساب‌های پیش‌پرداخت و معوق بی‌سیم تلفن همراه، از 103.4 میلیون در سال گذشته به 109.5 میلیون نفر در پایان سه ماهه افزایش یافت.
  • T-Mobile مجموعاً 1.3 میلیون مشتری را به حساب‌های پرداخت معوق اضافه کرد که آنها را بهترین در صنعت (در مقایسه با رقبای AT&T و Verizon) و بزرگترین اضافه پرداخت معوق خود برای سه ماهه اول در هشت سال گذشته توصیف کرد.
  • درآمد سه ماهه به بیش از 20 میلیارد دلار رسید که افزایش اندکی نسبت به سال قبل، با سود 713 میلیون دلاری، کاهش 933 میلیون دلاری در سال قبل، تا حدی به دلیل هزینه های بالاتر مربوط به خرید و ادغام قبلی. رقیب بی سیم T- اسپرینت موبایل.

به عنوان بخشی از بیانیه درآمد، T-Mobile اعلام کرد که قصد دارد انتقال تمام مشتریان سابق Sprint به شبکه T-Mobile را در چند ماه آینده تکمیل کند.

سود شرکت 57 سنت به ازای هر سهم بسیار بیشتر از 32 سنت به ازای هر سهم مورد انتظار تحلیلگران وال استریت قبل از گزارش است.