T-Mobile به تقویت 5G با یک مرکز نوآوری جدید برای توسعه دهندگان در Bellevue در نزدیکی HQ ادامه می دهد.

T-Mobile به تقویت 5G با یک مرکز نوآوری جدید برای توسعه دهندگان در Bellevue در نزدیکی HQ ادامه می دهد.

داخل هاب جدید 5G T-Mobile. (عکس از T-Mobile)

T-Mobile با یک سری سرمایه‌گذاری‌ها که شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان کوچک‌تر را هدف قرار می‌دهد، از جمله یک هاب 5G جدید به مساحت 24000 فوت مربع در نزدیکی دفتر مرکزی خود در Bellevue، Wash، شبکه 5G خود را تقویت می‌کند.

T-Mobile میلیون ها دلار برای تبلیغات قابلیت های 5G خود برای مصرف کنندگان هزینه کرد، از جمله تبلیغ Super Bowl در ماه گذشته که رقبا را هدف قرار داد. حالا او می خواهد شرکت های ساختمانی را جذب کند.

روز چهارشنبه، اپراتور بی‌سیم از DevEdge، یک پلتفرم توسعه‌دهنده که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا به شبکه 5G T-Mobile بپیوندند، رونمایی کرد.

نویل ری، رئیس فناوری T-Mobile گفت: “ما احساس می کنیم که شبکه آماده جذب توسعه دهندگان است تا واقعا موج جدیدی از نوآوری و فرصت را تحریک کنند.”

در همین حال، هاب 5G به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا فناوری 5G را آزمایش کرده و با مهندسان T-Mobile کار کنند. این مرکز در ناحیه جدید اسپرینگ بلوو، محل دفاتر بزرگ Facebook Parent Meta و تبادل جهانی نوآوری در دانشگاه واشنگتن است.

T-Mobile همچنین سرمایه گذاری های جدیدی را از صندوق سرمایه گذاری T-Mobile خود در SignalWire، یک استارت آپ توسعه دهنده API برای برنامه های ارتباطی، و SpectroCloud، پلت فرم حاکمیت شرکتی Kubernetes اعلام کرده است.

با وجود میلیاردها دلار هزینه شده برای بازاریابی و زیرساخت های 5G توسط T-Mobile، Verizon و AT&T در چند سال گذشته، هیچ برنامه اجباری ای وجود ندارد که به اتصال پرسرعت نیاز داشته باشد – حداقل هنوز.

اما مدیران T-Mobile همچنان در حال تنظیم هستند، به ویژه از آنجایی که نزدیک به 50 درصد از کل ترافیک شبکه در حال حاضر روی 5G است.

جان سو، معاون اجرایی فن‌آوری‌های پیشرفته و نوظهور T-Mobile می‌گوید: «گاهی اوقات مخرب‌ترین چیزها قبل از اینکه متوجه شوید وارد می‌شوند.

Saw اشاره کرد که چگونه 4G و LTE به حل مشاغلی مانند Uber و Snapchat کمک کردند.

سو گفت: «من و نویل در هر «G» در بی‌سیم شرکت کردیم و 5G اولین وسیله‌ای بود که از ابتدا برای کمک به کسب‌وکارها و متحول کردن مشاغل با تأخیر کم و پهنای باند بالا توسعه یافت.

T-Mobile همچنین از شبکه 5G خود برای فروش اینترنت پرسرعت خانگی و فعال کردن اولین خودروهای مرتبط با 5G استفاده می کند.

این شرکت همچنین با مایکروسافت، اینتل و سایرین در آزمایشگاه نوآوری باز 5G، یک برنامه استارت آپی در سیاتل، همکاری می کند و به آزمایشگاه های CoMotion از دانشگاه واشنگتن دسترسی 5G می دهد.