• خانه
  • اخبار
  • Spot، یک استارت‌آپ نیروی کار هیبریدی در سیاتل، ۵.۵ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

Spot، یک استارت‌آپ نیروی کار هیبریدی در سیاتل، ۵.۵ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Spot، یک استارت‌آپ نیروی کار هیبریدی در سیاتل، ۵.۵ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند

Spot، یک استارت‌آپ نیروی کار هیبریدی در سیاتل، ۵.۵ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند
نمونه ای از دفتر مجازی brooztechnology که با Spot ساخته شده است. (عکس در محل)

بودجه جدید: Spot، یک استارت‌آپ مستقر در سیاتل که یک پلتفرم تجاری فراجهانی به سبک سیمز ایجاد می‌کند، سرمایه‌ای 5.5 میلیون دلاری جمع‌آوری کرده است.

تکنولوژی: این شرکت به کاربران اجازه می دهد تا هاب های مجازی بسازند که می توانند برای رویدادها یا عملکردهای تجاری مورد استفاده قرار گیرند. کاربران می توانند از طریق ویژگی های چت یا ویدئو کنفرانس با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ایده این است که کانال‌های Slack و اتاق‌های شکست را با یک دفتر مرکزی دیجیتالی همهجانبه جایگزین کنیم.

موارد استفاده: هر کسی که یک مرورگر وب داشته باشد می تواند به این سرویس دسترسی داشته باشد. Spot در حال حاضر توسط تیم‌هایی در شرکت‌هایی از Google گرفته تا دفاتر دامپزشکی استفاده می‌شود. این استارت آپ گفت که کاربران در حال حاضر بیش از 8000 شغل سفارشی در این پلتفرم ایجاد کرده اند. گوردون همپتون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گوردون همپتون در ایمیلی به brooztechnology گفت: این شرکت قصد دارد از سرمایه جدید خود برای ادامه توسعه محصول به چیزی که “آماده سازمانی است” استفاده کند.

تیم: اسپات که در حال حاضر 9 کارمند دارد توسط همپتون و وس هاتر راه اندازی شد. این دو بخشی از تیمی بودند که شرکت Seattle Unicorn Outreach را پایه گذاری کردند. آنها همچنین برای راه اندازی استارتاپی به نام Team Apart که یک پلت فرم ارتباطی محل کار با پشتیبانی YC است، با یکدیگر همکاری کردند. همپتون گفت Spot از بخشی از بودجه خود برای استخدام چهار کارمند استفاده خواهد کرد.

رقابت: از آنجایی که سیاست‌های کار ترکیبی و از راه دور به طور فزاینده‌ای اتخاذ می‌شوند، بسیاری از کارفرمایان راه‌حل‌های فناوری مختلفی را در برنامه‌های خود برای مدیریت نیروی کار پراکنده وارد می‌کنند. رایج ترین نمونه ها عبارتند از Slack، Microsoft Teams و Discord. با این حال، شرکت های دیگر در حال آزمایش واقعیت مجازی و برنامه هایی مانند Oculus for Business هستند. در ماه ژوئیه، مایکروسافت Viva Engage را معرفی کرد، یک برنامه رسانه اجتماعی داخلی برای تعامل کارکنان.

همپتون گفت Spot در حال ساخت “محصول بسیار جاه طلبانه در یک بازار بسیار رقابتی است.” او اضافه کرد که می‌تواند با شرکت‌هایی مانند Slack و Teams رقابت کند، زیرا آنها تجربه دفتر مجازی مشابهی را برای کاربران ارائه نمی‌دهند.

سرمایه گذاران: این استارت آپ در آوریل 2021 1.7 میلیون دلار جمع آوری کرد. این دور توسط Freestyle با مشارکت Liquid 2 Ventures، Community Access Fund و Founder’s Co-op رهبری شد. این شرکت ارزش خود را فاش نکرد.