منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • SNL تجربه ای در Amazon Go به عنوان یک داستان تخیلی در مورد اینکه چگونه خریداران سفیدپوست و سیاه پوست می توانند فناوری Just Walk Out را تماشا کنند، دارد.

SNL تجربه ای در Amazon Go به عنوان یک داستان تخیلی در مورد اینکه چگونه خریداران سفیدپوست و سیاه پوست می توانند فناوری Just Walk Out را تماشا کنند، دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
SNL تجربه ای در Amazon Go به عنوان یک داستان تخیلی در مورد اینکه چگونه خریداران سفیدپوست و سیاه پوست می توانند فناوری Just Walk Out را تماشا کنند، دارد.

آیا مردم واقعا متقاعد شده اند که خرید و رفتن از فروشگاه آمازون گو بدون تسویه حساب بی خطر است؟ این به شنبه شب زنده بستگی دارد.

این نمایش شنبه شب در فروشگاه های رفاهی Go در یک تبلیغ جعلی نشان داد که خریداران سفیدپوست و سیاه پوست چگونه می توانند کمی متفاوت به فناوری آمازون نگاه کنند.

صدایی از پشت سر او می‌گوید: «می‌توانید وارد فروشگاه آمازون گو شوید، آنچه را که می‌خواهید دریافت کنید، آن را در کیف خود بگذارید و بروید».

“پس من فقط چیزی را که می خواهم برمی دارم و می روم؟” یک خریدار سفیدپوست (هایدی گاردنر) در تقلید گفت وای، به همین راحتی است.

“اوه، پس شما فقط می خواهید من چیزی بیاورم و بروم بیرون؟” نه، پسر، “یک خریدار سیاه پوست (کنان تامپسون) قبل از افزودن می گوید: “تجربه خوب.”

بازیگر زن زوئی کراویتز (“بتمن”، “کیمی”) این آخر هفته میزبان “SNL” بود و در تقلید به عنوان خریدار ظاهر می شود که می ترسد فقط یک بطری کامبوجا بردارد و در عوض دوست پسر سفیدپوست خود را مجبور به انجام این کار کند.

هنگام خروج از فروشگاه، دستانش را بالا می برد و فریاد می زند: “من با او هستم!”

اولین فروشگاه آمازون گو در ژانویه 2018 در سیاتل افتتاح شد. Just Walk Out به فناوری اشاره دارد که با مجموعه‌ای از دوربین‌های بالای سر و حسگرهای قفسه‌ای برای ردیابی آنچه مشتریان می‌برند، باعث کارکرد فروشگاه‌ها می‌شود. این فناوری در حال حاضر در برخی از فروشگاه‌های خواربارفروشی آمازون Fresh و Whole Foods و همچنین در مکان‌هایی مانند Climate Pledge Arena در سیاتل استفاده می‌شود.