• خانه
  • اخبار
  • SingleFile، یک استارت آپ حقوقی فناوری که به شرکت ها در مدیریت اسناد دولتی کمک می کند، 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد

SingleFile، یک استارت آپ حقوقی فناوری که به شرکت ها در مدیریت اسناد دولتی کمک می کند، 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
SingleFile، یک استارت آپ حقوقی فناوری که به شرکت ها در مدیریت اسناد دولتی کمک می کند، 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد

SingleFile، یک استارت آپ حقوقی فناوری که به شرکت ها در مدیریت اسناد دولتی کمک می کند، 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد
آرون فین. (عکس لینکدین)

استارت‌آپ حقوقی فناوری SingleFile 3.2 میلیون دلار اضافی برای رشد فناوری خود جمع‌آوری کرده است که به عنوان یک نماینده ثبت شده عمل می‌کند و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بازده سالانه خود را در ایالت‌ها ثبت کنند.

آرون فین، مدیرعامل این شرکت گفت: «پیروی از دولت اجتناب‌ناپذیر است و بنابراین ضد رکود است. وی گفت: این شرکت در 18 ماه گذشته 3 برابر رشد درآمد داشته است.

شرکت‌های حقوقی مانند Wilson Sonsini، Fenwick و Gunderson Dettmer از SingleFile برای ثبت اسناد ثبت‌نام در سازمان‌های دولتی استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، هنگامی که یک تجارت جدید تشکیل می شود، گواهی تاسیس (که به عنوان منشور نیز شناخته می شود) ثبت می شود. پس از پذیرش و پردازش سند، شخصیت حقوقی ایجاد می شود.

یک شرکت باید گزارش‌هایی را در هر حوزه قضایی که در آن ثبت شده است، ارسال کند و از از دست دادن مهلت‌های زمانی برای چنین پرونده‌هایی اجتناب کند. عدم ارائه به موقع پرونده می تواند منجر به از دست دادن موقعیت خوب شرکت در دولت شود و در صورت عدم اصلاح، ممکن است شرکت اختیار خود را برای انجام تجارت از دست بدهد یا به طور کلی منحل شود.

SingleFile همچنین با سایر بخش های عمودی مانند سرمایه گذاری خطرپذیر، سهام خصوصی و املاک کار می کند. مشتریان عبارتند از Techstars، AngelList، High Alpha Innovation و Pacific Current Partners.

فین، بنیانگذار و مدیر عامل سابق AdReady، در سال 2021 به عنوان مدیرعامل پیوست. این شرکت توسط شان فلین، مدیرعامل سابق ProQuest، که در حال حاضر مدیر ارشد رشد است، تاسیس شد.

SingleFile یک شریک فناوری برای پلتفرم راه اندازی Wilson Sonsini Goodrich & Rosati، Neuron است. این شرکت حقوقی ملی همچنین یک سرمایه‌گذار است و از دیگر استارت‌آپ‌های فناوری حقوقی در سیاتل، از جمله Tangibly، که به شرکت‌ها کمک می‌کند از مالکیت معنوی خود محافظت کنند، و Lexion، که به وکلا در هضم قراردادها با استفاده از هوش مصنوعی کمک می‌کند، حمایت کرده است.

SingleFile که دارای 10 کارمند تمام وقت است، از استودیوی استارت آپی Pioneer Square Labs جدا شده است. در آگوست 2019 3.3 میلیون دلار جمع آوری کرد، سپس در آگوست 2021 2.1 میلیون دلار اضافه کرد. مجموع بودجه تا به امروز 8.6 میلیون دلار است.

این دور توسط سرمایه گذاران فعلی Foundry و PSL Ventures، بازوی سرمایه گذاری Pioneer Square Labs، رهبری شد. بزرگترین مشتریان شرکت حقوقی SingleFile نیز شرکت کردند.