• خانه
  • اخبار
  • ServiceNow برای خرید استارتاپ نظارت بر داده های سیاتل Era Software

ServiceNow برای خرید استارتاپ نظارت بر داده های سیاتل Era Software

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ServiceNow برای خرید استارتاپ نظارت بر داده های سیاتل Era Software

ServiceNow برای خرید استارتاپ نظارت بر داده های سیاتل Era Software
تاد پرسن، مدیرعامل Era Software. (عکس از Era Software)

غول فناوری سیلیکون ولی ServiceNow اعلام کرد که قصد دارد Era Software را خریداری کند، یک استارت‌آپ در سیاتل که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا حجم زیادی از داده‌های نظارتی را در حجم‌های کاری ابری مدیریت و تجزیه و تحلیل کنند.

ServiceNow، یک شرکت نرم‌افزار گردش کار دیجیتالی 81 میلیارد دلاری، گفت که این معامله «راه‌حل نظارتی یکپارچه در مقیاس» را به مشتریان ارائه می‌دهد و بر اساس خرید شرکت Lightstep در سال گذشته، یک پلت‌فرم قابلیت اطمینان مبتنی بر ابر است.

“موفقیت تحول دیجیتالی همه چیز در مورد مشاهده پذیری یکپارچه است، و مدیریت گزارش یک جزء کلیدی برای آن است. به دست آوردن نرم افزار Era به ما این امکان را می دهد تا با مقیاس و وسعت ServiceNow داده های گزارش را به دنیای جدید مشاهده پذیری مدرن بکشیم.

Era توسط مدیر عامل تاد پرسن، یکی از بنیانگذاران و CTO سابق InfluxData، و مدیر ارشد فناوری، رابرت وینسلو، سرپرست مشترک چارچوب ذخیره‌سازی FlatBuffers با تاخیر کم گوگل در Rust و خالق بسته معیارهای سری زمانی، تاسیس شد.

این شرکت که قبلا با نام EraDB شناخته می شد، سال گذشته مبلغ 15.2 میلیون دلار سری A را به رهبری Playground Global جمع آوری کرد. سایر حامیان عبارتند از Foundation Capital، Array Ventures، Global Founders Capital و سرمایه گذاران فرشته.

شرایط معامله اعلام نشده است.

دیگر خریدهای اخیر ServiceNow عبارتند از Hitch Works، Gekkobrain، Mapwize و DotWalk.