• خانه
  • اخبار
  • Seattle Seahawks با استفاده از فناوری “Just Walk Out” آمازون سه فروشگاه امتیازی دیگر اضافه می کند

Seattle Seahawks با استفاده از فناوری “Just Walk Out” آمازون سه فروشگاه امتیازی دیگر اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Seattle Seahawks با استفاده از فناوری "Just Walk Out" آمازون سه فروشگاه امتیازی دیگر اضافه می کند

Seattle Seahawks با استفاده از فناوری "Just Walk Out" آمازون سه فروشگاه امتیازی دیگر اضافه می کند
فروشگاه امتیاز بازار منطقه در Lumen Field در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

سیاتل سی هاوکس روز یکشنبه مقابل لاس وگاس رایدرز شکست خورد، اما هواداران بی پول در لومن فیلد حداقل می توانند آن روز را یک پیروزی حساب کنند.

Seahawks با استفاده از فناوری “Just Walk Out” آمازون، سه فروشگاه دیگر را در استادیوم افتتاح کرد، که برای حذف خطوط پرداخت و بازگرداندن طرفداران سریعتر به صندلی های خود طراحی شده است.

مکان های جدید در محوطه مرکزی ورزشگاه در بخش های 103، 105 و 123 قرار دارند. آنها را District Market می نامند، درست مانند فروشگاهی که در ابتدای فصل در بخش 323 افتتاح شد. این فروشگاه‌ها آبجو، شراب، سلتزر و نوشابه و همچنین چیپس، بادام زمینی، ذرت بو داده و آب نبات ارائه می‌دهند. مکان اصلی تنها مکانی است که در حال حاضر غذای گرم سرو می کند.

هواداران می‌توانند وارد شوند، خرید کنند، خارج شوند و بدون اینکه با کارگران یا صندوق‌داران سروکار داشته باشند، پرداخت کنند. فناوری خرده‌فروشی مورد استفاده در فروشگاه‌های آمازون Go و برخی از فروشگاه‌های خواربار فروشی Fresh به دوربین‌ها و حسگرهای بالای سر برای ردیابی آنچه مشتریان می‌خورند متکی است. پرداخت به طور خودکار از طریق کارت اعتباری اسکن شده در هنگام ورود یا کارتی که به اسکن بیومتریک کف دست خریدار از طریق آمازون وان مرتبط است، تسهیل می شود.

فرنچایزهای حرفه ای ورزشی در سراسر کشور در حال راه اندازی فروشگاه های بدون پرداخت از آمازون و سایر رقبا در آزمایش فناوری نوپا هستند.

آمازون مجوز فناوری خود را برای استفاده در مکان هایی مانند استادیوم ها و فروشگاه های فرودگاه می دهد. علاوه بر Lumen Field، دو مکان ورزشی دیگر در سیاتل از Just Walk Out استفاده می کنند. از آن در سه فروشگاه در Climate Pledge Arena، جایی که سیاتل کراکن بازی می‌کنند، و در پارک T-Mobile، خانه مارینرز، استفاده می‌شود.

در ماه سپتامبر، brooztechnology با هواداران در Lumen Field مصاحبه کرد، زیرا آنها برای اولین بار قبل از اینکه Seahawks در مقابل Denver Broncos قرار بگیرد، این فناوری را امتحان کردند. ویدئوی زیر را تماشا کنید: