• خانه
  • اخبار
  • Seattle City Light برای نصب شارژر وسایل نقلیه الکتریکی در مکان‌های کنار خیابان در سراسر شهر

Seattle City Light برای نصب شارژر وسایل نقلیه الکتریکی در مکان‌های کنار خیابان در سراسر شهر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Seattle City Light برای نصب شارژر وسایل نقلیه الکتریکی در مکان‌های کنار خیابان در سراسر شهر

Seattle City Light برای نصب شارژر وسایل نقلیه الکتریکی در مکان‌های کنار خیابان در سراسر شهر
یک شارژر خودروی الکتریکی سطح 2 که روی یک تیر برق نصب شده است. (عکس از طریق سیاتل سیتی نور)

Seattle City Light ماه گذشته سرویس جدیدی را اعلام کرد که در آن شرکت قصد دارد شارژرهای خودروهای الکتریکی را در مکان‌های منتخب در اطراف شهر نصب کند. هدف این است که رانندگان وسایل نقلیه برقی را که ممکن است به پارکینگ خارج از خیابان دسترسی نداشته باشند قادر به شارژ وسایل نقلیه خود باشند.

City Light شارژرهای سطح 2 EV را در محدوده شهر نصب، مالک، راه اندازی و نگهداری خواهد کرد. شارژرها بر اساس اولویت در دسترس خواهند بود و قابل رزرو نیستند. هر شارژر یک EV معمولی با بیش از 30 مایل برد در ساعت زمان شارژ ارائه می کند.

رانندگان برای استفاده از شارژرها به ازای هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) 20 سنت هزینه خواهند پرداخت. این هزینه ها برای پرداخت هزینه برق، عملیات، نگهداری و تعمیرات در نظر گرفته شده است، در حالی که هزینه های اولیه خرید و نصب را جبران می کند، که Smart Cities Dive حدود 11000 تا 25000 دلار گزارش می دهد.

City Light می‌گوید که این خدمات ضروری است، زیرا بسیاری از خانه‌های تک‌خانواره‌ای قدیمی، آپارتمان‌ها، آپارتمان‌ها و قایق‌های خانگی معمولاً فاقد پارکینگ خارج از خیابان مانند راهرو، گاراژ یا پارکینگ هستند. این امر می‌تواند برای ساکنین که در خیابان پارک می‌کنند، شارژ EV خود را دشوار یا غیرممکن کند.

مکان‌های شارژر بر اساس درخواست‌های ساکنان و اینکه آیا آن مکان‌ها الزامات برنامه را برآورده می‌کنند انتخاب می‌شوند. معیارها عبارتند از:

  • خانه های تک خانواده، از جمله املاک تک خانواده، دوبلکس، تریبلکس، چهارتایی، خانه شهری و واحدهای مسکونی جانبی. این درخواست ها باید برای املاکی باشد که پارکینگ خارج از خیابان ندارند (مانند راهروها یا گاراژها).
  • هر ملک مسکونی چند خانواری با پنج واحد یا بیشتر، از جمله آپارتمان، آپارتمان، قایق خانه یا پارک خانه متحرک.

فرم درخواست شارژ آنلاین اینجاست.