• خانه
  • اخبار
  • Sea.citi با WTIA در ترکیبی از دو سازمان غیرانتفاعی در صنعت فناوری با هدف شهروندان سیاتل ادغام شد.

Sea.citi با WTIA در ترکیبی از دو سازمان غیرانتفاعی در صنعت فناوری با هدف شهروندان سیاتل ادغام شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Sea.citi با WTIA در ترکیبی از دو سازمان غیرانتفاعی در صنعت فناوری با هدف شهروندان سیاتل ادغام شد.

Sea.citi با WTIA در ترکیبی از دو سازمان غیرانتفاعی در صنعت فناوری با هدف شهروندان سیاتل ادغام شد.
جنی دورکان شهردار سابق سیاتل از راه اندازی Sea.citi در سال 2018 خبر داد (عکس فایل brooztechnology / Monica Nickelsburg)

Sea.citi، یک سازمان غیرانتفاعی که در سال 2018 راه اندازی شد تا کارگران فناوری سیاتل را با زندگی غیرنظامی مرتبط کند، با گروه تجاری انجمن صنعت فناوری واشنگتن ادغام شد.

آیلین سالیوان، رئیس هیئت مدیره sea.citi، گفت: «پس از چهار سال موفقیت آمیز استفاده از تخصص و انرژی کارکنان فناوری و نوآوری، ما معتقدیم WTIA رهبری و منابع لازم را برای ارتقا sea.citi به سطح بعدی دارد.

Sea.citi نام تجاری و ماموریت خود را حفظ خواهد کرد. توسط کمیته راهبری WTIA، که در حال حاضر متشکل از اعضای هیئت مدیره sea.citi است، گروهی که شامل تام آلبرگ، بنیانگذار Madrona Venture Group، آنا بون مدیر عامل Zillow، ماریا کارایوانووا بنیانگذار WhyLabs، مدیر عامل Flying است، مدیریت خواهد شد. شریک ماهی هدر ردمن و مدیر عامل گوگل سوزی ووینکل.

Sea.citi بر روی موضوعاتی مانند مقرون به صرفه بودن مسکن، تغییرات آب و هوایی، زیرساخت های حمل و نقل و عدالت دیجیتال تمرکز دارد. شرکت‌های عضو – فهرستی که شامل آمازون، گروه اکسپدیا، فیس‌بوک و دیگران است – بیش از 150000 کارگر محلی را نمایندگی می‌کنند.

مایکل شوتزلر، مدیر عامل WTIA گفت: “ما مفتخریم که ابتکاراتی را به sea.citi ارائه می کنیم که تعامل مدنی و روابط کاری سازنده بین شرکت های فناوری، سازمان های دولتی و سازمان های اجتماعی ایجاد می کند.”

نیکلاس مریام، یکی از بنیانگذاران sea.citi به همراه سالیوان، در ماه مارس بازنشسته شد تا در Housing Connector ایفای نقش کند. سالیوان قبلاً شش سال در آمازون کار کرده بود و با بخش سیاست عمومی این شرکت کار می کرد.

WTIA که چهار دهه پیش تأسیس شد، به عنوان یک “کنسرسیوم” توصیف می شود که شامل انجمن تجاری غیرانتفاعی خود با بیش از 1000 شرکت عضو محلی، برنامه غیرانتفاعی Apprenti و آژانس بیمه انتفاعی HR Benefits است. علاوه بر 401 (k) طرح های بیمه تجاری، شخصی و بهداشتی را به شرکت ها ارائه می دهد.