• خانه
  • اخبار
  • SAP کارکنان خود را به عنوان بخشی از “برنامه بازسازی” کاهش می دهد، کمتر از 30 نفر در شمال غربی اقیانوس آرام تحت تاثیر قرار گرفته اند.

SAP کارکنان خود را به عنوان بخشی از “برنامه بازسازی” کاهش می دهد، کمتر از 30 نفر در شمال غربی اقیانوس آرام تحت تاثیر قرار گرفته اند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
SAP کارکنان خود را به عنوان بخشی از "برنامه بازسازی" کاهش می دهد، کمتر از 30 نفر در شمال غربی اقیانوس آرام تحت تاثیر قرار گرفته اند.

SAP کارکنان خود را به عنوان بخشی از "برنامه بازسازی" کاهش می دهد، کمتر از 30 نفر در شمال غربی اقیانوس آرام تحت تاثیر قرار گرفته اند.
(تصویر بزرگ)

SAP کارکنان خود در شمال غربی اقیانوس آرام را به عنوان بخشی از آنچه که غول فناوری به عنوان “برنامه بازسازی” وابسته به سازمان مهندسی محصول خود که شامل بیش از 6000 کارگر است، اخراج کرده است.

سخنگوی این شرکت اخراج کارکنان را که کمتر از 30 نفر مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام را تحت تأثیر قرار می دهد تأیید کرد.

SAP پرچم خود را در منطقه سیاتل پس از خرید شرکت سازنده نرم افزار مسافرتی Concur به مبلغ 8.3 میلیارد دلار در سال 2014 به ثبت رساند.

سخنگوی SAP در بیانیه ای گفت: “SAP همیشه بر روی انطباق با بازار و نیازهای مشتری متمرکز است.” “به عنوان بخشی از این تحول مداوم، SAP اخیرا ساختار سازمان مهندسی محصول را برای سرمایه گذاری در زمینه های کلیدی رشد تجزیه و تحلیل کرد. سازمان همچنان به رشد خود ادامه می دهد و متناسب با نیازهای مشتریان ما استخدام می کند و آنها کسب و کار خود را متحول می کنند. در نهایت، تعداد کمی از کارمندان تحت تأثیر برنامه تجدید ساختار قرار گرفتند که کمتر از 30 نفر در شمال غربی اقیانوس آرام قرار داشتند.

شرکت‌های بزرگ و کوچک – از غول‌های سهامی عام مانند SAP گرفته تا استارت‌آپ‌های کوچک‌تر – در حال تعدیل کارمندان یا متوقف کردن برنامه‌های استخدام هستند زیرا رهبران به دنبال کاهش هزینه‌ها در میان اقتصاد نامطمئن و ترس از رکود هستند.