• خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy Z Fold 4 از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی S22 Ultra استفاده می کند

Samsung Galaxy Z Fold 4 از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی S22 Ultra استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Samsung Galaxy Z Fold 4 از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی S22 Ultra استفاده می کند

با معرفی هر نسل از صدف های سامسونگ، متوجه تغییرات چشمگیر آنها در جهت مثبت می شویم. این شرکت به خاطر نوآوری در گوشی های میانی خود شناخته شده است، اما تنها بخشی از سری گلکسی فولد که هنوز ارتقاء نیافته است، دوربین آن ها است. البته، هنوز هم سیستم دوربین های محترمانه ای در این دستگاه ها دارید، اما هیچ شباهتی با آنچه در پرچمداران سری S مشاهده می کنیم، نخواهید دید، اما ممکن است تغییر کند. چون گفته می شود گلکسی زد فولد 4 این دوربین از همان سنسور 108 مگاپیکسلی دوربین اصلی گلکسی اس 22 اولترا به همراه لنز فوق عریض خود استفاده می کند.

دوربین گلکسی زد فولد 4

طبق آخرین گزارش ها گلکسی زد فولد 4 سامسونگ که منتشر شد، از یک سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی بزرگتر که در سری اولترا گلکسی اس اس قرار دارد، استفاده می کند. این مطمئناً خبر خوبی برای افرادی است که می خواهند دوربین تاشو سامسونگ خود را ارتقا دهند. در مقام مقایسه، گلکسی ZFold 3 همچنان یک سنسور دوربین 12 مگاپیکسلی ارائه می‌کند، و اگرچه حسگر آن یک گام از سایر پرچمداران سامسونگ عقب‌تر است، اما به لطف ترکیبی از جادوی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری عالی.

از سوی دیگر، اطلاعات جداگانه دیگری نشان می دهد که گلکسی زد فولد 4 در واقع ترکیب دوربینی مشابه گلکسی اس 22 اولترا خواهد داشت. به جز لنز زوم پریسکوپش. بنابراین، دوربین گلکسی زد فولد 4 از همان سنسور اصلی، زوم فوق عریض و اپتیکال 3 برابری گلکسی اس 22 اولترا استفاده می کند.

دوربین گلکسی زد فولد 4

دوربین گلکسی زد فولد 4

در این مرحله، به نظر می رسد که گلکسی زد فولد 4 بر اساس گلکسی اس 22 اولترا باشد. با این حال، اخیراً اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه سامسونگ برنامه های خود را برای انجام این کار کنار می گذارد، منتشر شده است قلم S را اضافه کنید این یک گوشی تاشو جدید است زیرا شرکت کره ای می خواهد دستگاه را نازک تر و کوچکتر کند.

نظر شما در مورد ترکیب دوربین سامسونگ گلکسی رد فولد 4 چیست؟ آیا می خواهید این دستگاه گران قیمت و لوکس را با این مشخصات بخرید؟