منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 گوشی های تاشو سامسونگ 2022 هستند و اسنپدراگون 8 نسل 1 را ارائه می کنند.

Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 گوشی های تاشو سامسونگ 2022 هستند و اسنپدراگون 8 نسل 1 را ارائه می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

مدتی است که سامسونگ به به‌روزرسانی‌های جزئی تراشه یا نتایج بنچمارک توجه زیادی نکرده است. به همین دلیل، همانطور که مشخص است، استفاده از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس در گوشی های تاشو برای سال 2022 این شرکت حذف شده است. در واقع گفته می شود که سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 هستند گوشی های تاشو سامسونگ 2022 اسنپدراگون 8 جنرال 1 نیز موجود است، علاوه بر این یک گوشی موبایل همراه با این 2 گوشی تاشو ارائه خواهد شد.

گوشی های تاشو سامسونگ 2022

سامسونگ قبلاً پرچم‌داران سری گلکسی اس 2022 را معرفی کرده است و اکنون این شرکت آشکارا بر روی گوشی‌های تاشوی امسال، گلکسی Z Fold4 و Galaxy Z Flip4 تمرکز کرده است.

اخیرا یک منبع موثق در زمینه اخبار سامسونگ فاش کرده است که این دستگاه ها از چیپست هستند اسنپدراگون 8 نسل 1 قدرت خواهند گرفت.

همچنین شایعه جدیدی مبنی بر عرضه دستگاه سوم به همراه این گوشی های تاشو را تایید می کند. این دستگاه با نام رمز Diamond در حال توسعه است و حتی ممکن است صفحه نمایش قابل جابجایی مشابه Oppo X 2021 مفهومی داشته باشد.

گوشی رولینگ سامسونگ

گوشی رولینگ سامسونگ

سامسونگ دارای چیپست پرچمدار خود است که به نام Exynos 2200 شناخته می شود. Exynos 2200 دارای یک پردازنده گرافیکی مبتنی بر معماری AMD است، اما در 3 سال گذشته، گوشی های تاشو سامسونگ گلکسی تنها با تراشه های Qualcomm در دسترس بوده اند.

در مورد سیم پیچ سامسونگ، Samsung Display قادر به تولید پنل های انعطاف پذیر است، اما هنوز چالش های زیادی وجود دارد، بنابراین در تعداد بسیار محدود در دسترس خواهد بود. نمونه اولیه Oppo در اواخر سال 2020 معرفی شد و اکنون پس از گذشت تقریبا 18 ماه، هنوز شاهد یک محصول تجاری آماده نیستیم.

نطر شما چی هست؟ آیا منتظر گوشی های تاشو سامسونگ 2022 هستید؟