Samsung Galaxy Z 3 Fold بالاخره برنامه Expert RAW را دریافت کرد

Samsung Galaxy Z 3 Fold بالاخره برنامه Expert RAW را دریافت کرد

سال گذشته، سامسونگ اپلیکیشن حرفه ای عکاسی حرفه ای RAW را برای گلکسی اس 21 اولترا منتشر کرد و از آن زمان به بعد، در دسترس بودن آن به سری گلکسی اس 22 اضافه شد. حالا سامسونگ آپدیت جدیدی برای کارشناس RAW این بار نیز این اپلیکیشن برای گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 این شرکت نیز پشتیبانی می شود.

راه اندازی اپلیکیشن Expert RAW برای Samsung Galaxy Z Fold 3

سامسونگ در ماه فوریه اعلام کرد که در حال بررسی سایر گوشی های پرچمدار خود است پشتیبانی تخصصی RAW بهره بردن. Galaxy Z Fold 3 قطعاً با توضیحات پرچمدار مطابقت دارد و مشتریان می توانند در نهایت از برنامه عکاسی حرفه ای در این دستگاه تاشو استفاده کنند.

RAW خبره از طریق فروشگاه Galaxy (galaxystore) آخرین به روز رسانی نسخه 1.0.02.6 در دسترس است و چندین ویژگی دیگر را علاوه بر سازگاری با Galaxy Z Fold 3 اضافه می کند.

با توجه به تغییرات، آخرین نسخه Expert RAW از زمان پردازش سریعتر هنگام ثبت تصاویر در محیط های کم نور بهره می برد و کیفیت تصویر را در صحنه های مختلف بهبود می بخشد. به علاوه حجم این آپدیت جدید تقریباً 50 مگابایت است.

راه اندازی اپلیکیشن Expert RAW برای Samsung Galaxy Z Fold 3

امیدواریم این نسخه جدید برای Galaxy Z Fold 3 نشان دهد که Expert RAW به زودی با پرچمداران بیشتری از سری گلکسی سامسونگ ظاهر خواهد شد. لازم به ذکر است که Expert RAW هنوز برای گلکسی نوت 20 اولترا، اس 20 اولترا و گلکسی زد فولد 2 منتشر نشده است. زیرا سامسونگ قبلاً قول پشتیبانی از این دستگاه ها را تا پایان سال 2022 داده است.

به محض افزایش دسترسی به این برنامه به شما اطلاع خواهیم داد و به روز رسانی را منتشر خواهیم کرد.

نظر شما در مورد انتشار جدیدترین نسخه اپلیکیشن Expert RAW Professional Photography برای Samsung Galaxy Z Fold 3 و ارائه امکانات بیشتر برای این برنامه چیست؟