• خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy Watch 5 Pro با مواد با کیفیت بالاتر تولید خواهد شد

Samsung Galaxy Watch 5 Pro با مواد با کیفیت بالاتر تولید خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Samsung Galaxy Watch 5 Pro با مواد با کیفیت بالاتر تولید خواهد شد

ساعت های هوشمند سامسونگ یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند هستند که با آن می توانید تجربه ای خاص و استثنایی داشته باشید. همانطور که مشخص است، گلکسی واچ 5 پرو سامسونگ با مواد با کیفیت بهتر ساخته خواهد شد تا انتقادات نسبت به نسل قبلی را جبران کند. اس ترنجی با من باش.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro نسخه درجه یک ساعت هوشمند سامسونگ است

UniverseIce، کاشف فناوری مشهور جهان، اخیراً جزئیات بیشتری در مورد Galaxy Watch 5 Pro به اشتراک گذاشته است که بر اساس آن این دستگاه نه تنها بهترین ساعت هوشمند سامسونگ در سال 2022 خواهد بود، بلکه بهترین در بازار پوشیدنی های اندرویدی نیز خواهد بود. . طبق شایعات، این ساعت هوشمند همزمان با گلکسی واچ 5 عرضه می شود، اما واچ 5 پرو تنها در یک اندازه ظاهر می شود. پیش از این، مدل “پایه” ساعت هوشمند در پایگاه داده یکی از آژانس های صدور گواهینامه با اندازه های بین 44 تا 46 میلی متر موجود بود.

طبق گفته UniverseIce، گلکسی واچ 5 پرو برخلاف آلومینیوم و فولاد ضد زنگ که به ترتیب در گلکسی واچ کلاسیک 4 و 4 به کار رفته است، بدنه تیتانیومی خواهد داشت.همانطور که احتمالا می دانید، اپل در حال حاضر نسخه تیتانیومی سری 7 را با قیمت دلار عرضه می کند. 799.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

این افشاگر بدنام ادعا می کند که سامسونگ مانند اپل واچ از صفحه نمایش گلکسی واچ 5 پرو با شیشه یاقوت کبود محافظت می کند. به عنوان یک نکته مهم، کریستال یاقوت کبود به اندازه ای که بازاریابان اشاره می کنند در برابر خراش ها و آسیب های خارجی مقاوم نیست و این موضوع قبلا توسط یوتیوبر معروفی به نام JerryRigEverything ثابت شده است. با این حال، کریستال یاقوت کبود در مقایسه با گوریلا گلس DX از سری سامسونگ گلکسی واچ 4 آن را مجهز می کند، مقاومت بیشتری در برابر خراش نشان می دهد.

مطابق با GizChinaبنابراین به نظر می رسد گلکسی واچ 5 پرو دارای یک قاب تیتانیومی باشد. به غیر از UniverseIce، آنها اعلام کردند که گلکسی واچ 5 پرو فریم های باریکی ارائه نخواهد داد. در عوض، منابع مرتبط می گویند که حاشیه ها حتی کمی گسترده تر است. متأسفانه، این افشاگر جزئیات بیشتری در مورد Galaxy Watch 5 Pro ارائه نکرده است. با این حال، مطمئناً در چند هفته آینده جزئیات بیشتری در این مورد خواهیم یافت.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro با باتری بزرگتر در راه است

سامسونگ گلکسی واچ 5 شامل مدل کلاسیک با قاب چرخشی نخواهد بود

به نظر می رسد سامسونگ در حال آماده سازی ساعت هوشمند پرو به عنوان بخشی از خط تولید جدید خود است. پیش از این شایعاتی مبنی بر عرضه واچ 5 پرو منتشر شده بود، اما اکنون عرضه این دستگاه تایید شده است. رمز جدید سه ساعت هوشمند این شرکت به صورت آنلاین منتشر شد که شامل Heart-S، Heart-L و Heart-Pro می شود. دو مورد اول احتمالاً برای Galaxy Watch 5 معمولی اعمال خواهند شد و نسخه S دستگاه جمع و جورتری خواهد بود.

اما Heart-Pro ممکن است با نام Galaxy Watch 5 Pro وارد بازار شود یا Watch 5 Ultra را در همان خانواده تلفن های هوشمند سری Galaxy S نگه دارد. انتظار می رود نسخه Pro این ساعت تنها در یک اندازه در دسترس باشد. و احتمالاً باید باتری بسیار بزرگتری داشته باشد، که می تواند به معنای صفحه نمایش بزرگتر باشد، اگرچه هنوز تایید نشده است. همچنین گمانه زنی هایی وجود دارد که تنها چنین ساعت هایی حسگرهای جدیدی برای نظارت بر سلامت دریافت خواهند کرد و بنابراین سامسونگ خطوط تولید خود را تقسیم خواهد کرد.