• خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy Watch 5 Pro با باتری بزرگتر در راه است

Samsung Galaxy Watch 5 Pro با باتری بزرگتر در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Samsung Galaxy Watch 5 Pro با باتری بزرگتر در راه است

طبق گزارش‌های اخیر، سامسونگ ممکن است بر روی نسخه حرفه‌ای این ساعت هوشمند کار کند گلکسی واچ 5 خودت باش. این شرکت تاکنون هر ساله دو مدل از ساعت هوشمند گلکسی واچ خود را در اندازه های مختلف عرضه می کند. تا سال 2022، غول کره ای احتمالا نوع سومی را به این مجموعه اضافه خواهد کرد که اکنون با نام گلکسی واچ 5 پرو شناخته می شود که گفته می شود ساعت های بیشتری را شامل می شود.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

در حال حاضر مشخص نیست که کدام نسخه پرو دارای شماره مدل است SM-R925 جدا از نسخه های دیگر (که فرض می کنیم گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 کلاسیک خواهند بود) دقیقاً چه چیزی ارائه خواهد شد، به جز یک مورد؛ نسخه حرفه ای می تواند باتری 572 میلی آمپر ساعتی داشته باشد! ظرفیت باتری در کره تایید شده است.

باتری 572 میلی آمپری یک ارتقاء بزرگ نسبت به گلکسی واچ 4 فعلی خواهد بود و جالب است بدانید که سامسونگ چگونه از آن بدون افزایش اندازه ساعت جدید استفاده می کند. گلکسی واچ 4 با باتری 361 میلی آمپر ساعتی در مدل های بزرگتر عرضه می شود، به این معنی که گلکسی واچ 5 پرو می تواند ظرفیت باتری را نزدیک به 60 درصد افزایش دهد.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

عمر باتری گلکسی واچ 4 آنطور که باید خوب نبود. این به ویژه در مقایسه با ساعت های قدیمی گلکسی قابل توجه بود. از آنجایی که سامسونگ در آن زمان از پلتفرم تایزن خود به سیستم عامل Wear OS گوگل مهاجرت کرد و اگر منابع آگاه به درستی گزارش دهند، این شرکت قصد دارد ظرفیت باتری را برای رفع این مشکل در ساعت هوشمند آینده خود افزایش دهد. در واقع، همانطور که در هفته های اخیر تأیید شد، حتی دو مدل دیگر گلکسی واچ 5 نیز در حال ارتقای باتری خود هستند.

متاسفانه منابع همچنین اعلام کردند که این گزارش نمی تواند به طور قطعی تایید شود و انتشار احتمالی نسخه پرو همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ممکن است سامسونگ با نزدیک شدن به سری گلکسی واچ 5 این مدل را کنار بگذارد، بنابراین توصیه می کنیم زیاد نگران نباشید. به محض دریافت جزئیات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5 Pro به شما اطلاع خواهیم داد.

نظر شما در مورد تلاش های سامسونگ برای تجهیز بهترین نسخه از ساعت هوشمند آینده خود به باتری با ظرفیت بالاتر چیست؟