منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy Watch 5 می تواند به سنسور دماسنج مجهز شود

Samsung Galaxy Watch 5 می تواند به سنسور دماسنج مجهز شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Samsung Galaxy Watch 5 می تواند به سنسور دماسنج مجهز شود

کووید 19 تقریباً همه چیز را در جهان تغییر داده است. اکنون منابع شایعه شده است که سامسونگ یک دماسنج به سری گلکسی واچ 5 آینده اضافه می کند. این ویژگی برای تشخیص علائم اولیه بیماری عروق کرونر قلب و سایر بیماری هایی که باعث تب می شوند و همچنین ردیابی قاعدگی در زنان مفید خواهد بود.

گلکسی واچ 5 اولین ساعتی نیست که این ویژگی را ارائه می دهد

این اولین بار نخواهد بود که با دماسنج استفاده می شود، زیرا شرکت های دیگری نیز محصولات مشابهی داشته اند. اما تنها تجهیز ساعت به سنسور کافی نیست. دمای پوست مچ دست شما به شدت تحت تاثیر عوامل خارجی مانند نور خورشید است. بنابراین، این وضعیت خواندن دقیق دما را برای سنسورهای ساعت دشوار می کند. به همین دلیل سامسونگ و شرکت های دیگری مانند اپل از روشن کردن سنسور خودداری کردند.

یک روزنامه کره ای گزارش می دهد که سامسونگ بالاخره این مشکل را حل کرده است. در واقع، ردیابی دمای بدن می‌تواند به یک مشکل اصلی برای دستگاه‌های پوشیدنی سامسونگ در سال جاری تبدیل شود. میگی نه؟! بنابراین باید بدانید که طبق گزارشات، این شرکت حتی در حال آزمایش نمونه اولیه گلکسی بادز آینده خود است که می تواند دمای شما را اندازه گیری کند! این نمونه اولیه از یک سنسور مادون قرمز برای نظارت بر دمای پرده گوش شما استفاده می کند که یک ویژگی بسیار پیشرفته خواهد بود.

Samsung Galaxy Watch 5 می تواند به سنسور دماسنج مجهز شود

نسخه کره ای ادعا می کند که احتمالا یک سال از انتشار آن می گذرد سری 4 را تماشا کنید، سری سامسونگ گلکسی واچ 5 با قابلیت نوار قلب در آگوست 1041 معرفی می شود. سامسونگ سنسور الکتروکاردیوگرام را به عنوان ارتقای عمده قابلیت های خود برای نظارت بر سلامت ساعت هوشمند سال گذشته در گلکسی واچ 4 معرفی کرد.

به نظر می رسد تا رویداد سامسونگ راه زیادی در پیش باشد. بنابراین فعلاً باید قبل از ارائه به این گزارش ها به عنوان یک شایعه نگاه کنیم.

آیا منتظر Samsung Galaxy Watch 5 با قابلیت اندازه گیری دمای بدن هستید. آیا تجربه ای با Galaxy Watch 4 داشته اید؟