• خانه
  • اخبار
  • Samsung Galaxy S21 FE از مشکل نرخ به روز رسانی صفحه نمایش رنج می برد

Samsung Galaxy S21 FE از مشکل نرخ به روز رسانی صفحه نمایش رنج می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Samsung Galaxy S21 FE از مشکل نرخ به روز رسانی صفحه نمایش رنج می برد

منتقدان در بررسی های خود، تلفن Samsung Galaxy S21 FE به نام گوشی خیره کننده ای که با گذشت بیش از یک ماه از عرضه هنوز به عنوان یک دستگاه عالی شناخته می شود. هرچند که خیلی دیر وارد بازار شد و 6 ماه قبل از معرفی این گوشی شایعاتی مبنی بر معرفی آن به گوش می رسید. اما یک مشکل دائمی در این گوشی وجود دارد که مصرف کنندگان را نگران می کند. متأسفانه، Samsung Galaxy S21 FE از نرخ تازه سازی صفحه نمایش رنج می برد، بنابراین محتوای صفحه نمایش گاهی اوقات بدتر می شود.

مشکل با نرخ تازه سازی صفحه نمایش گلکسی اس 21 FE

مشکل جدیدترین گوشی شبه پرچمدار سامسونگ این است که هر از چند گاهی سرعت کل رابط کاربری گلکسی اس 21 FE کاهش می یابد و می خزد. این دقیقاً یک اشتباه یا تاخیر نیست، اما به نظر می رسد نرخ به روز رسانی صفحه بسیار کمتر از 60 هرتز است، که باعث می شود همه چیز بسیار کند حرکت کند.

گلکسی اس 21 FE صفحه نمایش به روز رسانی متغیر ندارد (به این معنی که فقط در 60 هرتز یا 120 هرتز کار می کند)، بنابراین به نظر می رسد مشکل در نرم افزاری است که سامسونگ می تواند با به روز رسانی ها آن را برطرف کند. اما در زمان نگارش این مطلب این اتفاق نیفتاد.

مشکل با نرخ تازه سازی صفحه نمایش گلکسی اس 21 FE

مشکل با نرخ تازه سازی صفحه نمایش گلکسی اس 21 FE

در واقع، باید بسیار آسان باشد، زیرا تنها کاری که برای اصلاح نرخ تازه سازی پایین باید انجام دهید این است که صفحه را خاموش و دوباره روشن کنید. البته با فرض اینکه سخت افزاری که نمایشگر را هدایت می کند مشکلی نداشته باشد. اگر چنین است، تعویض دستگاه احتمالا تنها راهی است که سامسونگ می تواند مشکل را برای هر کسی که تحت تأثیر قرار می دهد حل کند.

مردم در SamMobile این مشکل عمدتاً هنگام استفاده از نسخه Exynos Galaxy S21 FE گزارش شده است. بنابراین به نظر می رسد علاوه بر پردازنده ضعیفتر، نمایش نسخه اگزینوس مشکلات دیگری نیز دارد.

نظر شما در مورد نرخ به روز رسانی صفحه نمایش گلکسی اس 21 FE چیست؟ آیا چیزی شبیه Galaxy S21 FE یا شاید گوشی سامسونگ دیگری با نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا دیده اید؟ به من در قسمت نظرها بگو!