منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • RusGram به جای اینستاگرام جایگزین جدیدی برای اینستاگرام به زودی در روسیه راه اندازی می شود

RusGram به جای اینستاگرام جایگزین جدیدی برای اینستاگرام به زودی در روسیه راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
RusGram به جای اینستاگرام جایگزین جدیدی برای اینستاگرام به زودی در روسیه راه اندازی می شود

پس از فیلتر کردن اینستاگرام در روسیه، این کشور قبلاً اینستاگرام بومی خود را به نام Rusgram توسعه داده است. انتظار می‌رود این اپلیکیشن به‌عنوان جایگزینی برای اینستاگرام در iOS و اندروید در هفته‌های آینده منتشر شود.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، پس از تایید مقامات اینستاگرام مبنی بر انتشار محتوای خشونت آمیز برای رهبران روسیه و رئیس جمهور روسیه، این اپلیکیشن در روسیه فیلتر شد. البته کارمندان اینستاگرام پس از این اقدام سیاست های خود را در این زمینه تغییر دادند.

روسیه اعلام کرده است که به جای اینستاگرام، Rosgram به زودی توسط توسعه دهندگان روسی منتشر خواهد شد. پروژه توسعه Rosgram در روسیه توسط الکساندر زوبوف و کریل فیلیمونوف رهبری می شود. به گفته این دو نفر، اپلیکیشن جدید روسی مشابه اینستاگرام و حتی آیکون و فونت آن نیز مشابه اینستاگرام خواهد بود. بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده، این سرویس قرار است در 28 آوریل راه اندازی شود و کاربران از فروردین ماه به آن دسترسی خواهند داشت. توسعه دهندگان این اپلیکیشن ادعا می کنند که Russiangram ویژگی های مختص کاربران روسی را ارائه خواهد کرد. این ویژگی ها شامل تامین مالی جمعی به عنوان فرصتی برای کاربران برای سرمایه گذاری و پرداخت هزینه تولید محتوا است. آنها همچنین ادعا می کنند که با کمک روشی جدید قصد دارند اطلاعات را از اینستاگرام به Rossgram منتقل کنند.