• خانه
  • اخبار
  • ROG Phone 6 با تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس به زودی معرفی می شود

ROG Phone 6 با تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس به زودی معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ROG Phone 6 با تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس به زودی معرفی می شود

پس از معرفی تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 پلاس از نسل اول، ایسوس به سراغ شبکه های اجتماعی خود رفت. و اعلام شد که گوشی هوشمند ROG Phone 6 اولین دستگاه بازی مجهز به این تراشه خواهد بود.

ایسوس ROG Phone 6 اولین گوشی هوشمند مجهز به اسنپدراگون 8+ نسل 1 است

پس از معرفی تراشه پرچمدار کوالکام، ایسوس طی یک سفارش پستی اعلام کرد که گوشی هوشمند ROG Phone 6 اولین دستگاه بازی خواهد بود که دارای چیپست خواهد بود. اسنپدراگون 8+ نسل 1 خواهد بود. اولین تیزر در اکانت رسمی اینستاگرام ROG Global منتشر شد. این شرکت در جدیدترین پست اینستاگرام خود رسما تایید کرد که گوشی های هوشمند سری ROG Phone 6 نیز در بازارهای جهانی عرضه خواهند شد. طرفداران سری فرش ایسوس قطعا از خبر نسخه جهانی این مجموعه بسیار خرسند هستند. ایسوس همچنین در اینستاگرام خود اعلام کرد که به زودی مراسم افتتاحیه ROG Phone 6 اعلام خواهد شد.

ROG Phone 6 با تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس به زودی معرفی می شود

ROG را در اینستاگرام ارسال کنید

دومین تیزر اکانت رسمی Weibo این شرکت در چین منتشر شد. ROG در آخرین پست خود در Weibo تأیید می کند که سری ROG Phone 6 با مشارکت Tencent در چین عرضه می شود. این نسخه دارای لوگوی «Tencent Games» در پشت جلد است و رابط کاربری آن کمی با نسخه جهانی متفاوت است. لازم به ذکر است که نسخه چینی ROG Phone 6 و همچنین نسخه جهانی دارای تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس است.

سری ROG Phone ایسوس در دو نسخه از سال 2019 عرضه می شود.یک نسخه برای بازار جهانی و نسخه دیگر برای بازار چین با نام Tencent. این به دلیل توافق مشترک بین ایسوس و تنسن گیمز است. سال 2022 چهارمین سال همکاری بین ایسوس و تنسنت است.

نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس کوالکام معرفی شد: بهینه و سریعتر

پسندیدن GizmoChina او خاطرنشان کرد که به استثنای ایسوس، تنها تایید کرد که از تراشه اسنپدراگون 8+ Gen 1 در پرچمدار آینده خود استفاده خواهد کرد. این گوشی Realme GT 2 Master Explorer Edition نام دارد. ما انتظار داریم سایر سازندگان گوشی های اندرویدی از تراشه پرچمدار جدید کوالکام در گوشی های آینده خود استفاده کنند.

نظر شما در مورد گوشی های سری ROG ایسوس چیست؟