• خانه
  • اخبار
  • Riveter در حال تولد دوباره است: امی نلسون و هدر کارتر به عنوان مدیران مشترک جامعه آنلاین و شبکه مشترک هتل ها را رهبری می کنند.

Riveter در حال تولد دوباره است: امی نلسون و هدر کارتر به عنوان مدیران مشترک جامعه آنلاین و شبکه مشترک هتل ها را رهبری می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Riveter در حال تولد دوباره است: امی نلسون و هدر کارتر به عنوان مدیران مشترک جامعه آنلاین و شبکه مشترک هتل ها را رهبری می کنند.


Riveter در حال تولد دوباره است: امی نلسون و هدر کارتر به عنوان مدیران مشترک جامعه آنلاین و شبکه مشترک هتل ها را رهبری می کنند.
امی استرنر نلسون، چپ، و هدر کارتر از مدیران اجرایی The Riveter هستند.

Riveter در حال بازگشت به سرمایه گذاری مشترک است، اما به روشی بسیار متفاوت.

این شرکت که حدود 20 میلیون دلار برای راه‌اندازی یک شبکه ملی مشاغل مشترک برای زنان قبل از همه‌گیری جمع‌آوری کرده است، با هتل‌های سطح بالا همکاری می‌کند تا به اعضای خود دسترسی به لابی‌ها، اتاق‌های کنفرانس و سایر امکانات را فراهم کند. تحت Riveter جدید. ابتکار فضاها

امی استرنر نلسون، که این شرکت را در سال 2017 در سیاتل تأسیس کرد، به عنوان مدیر عامل مشترک با هدر کارتر، معاون سابق عملیات The Riveter، به نقش های اجرایی بازخواهد گشت. کارتر در سال 2021 برای راه‌اندازی Coterie Works، هتلی استارت‌آپ که The Riveter آن را به عنوان مبنای رویکرد جدید خود خریداری کرد، ترک کرد.

Riveter همچنین به مدیریت جامعه آنلاین و خبرنامه خود که بیش از 100000 نفر را می رساند، ادامه خواهد داد. نلسون گفت که حامیان این شرکت، از جمله سرمایه گذاران پیشرو Madrona Venture Group و Alpha Edison، سهام خود را حفظ کرده اند و طی دو سال گذشته “به طور مداوم حمایت می کنند”.

نلسون گفت: “من می خواستم تلاش کنم تا شرکت را زنده نگه دارم و دوباره آن را توسعه دهم، زیرا این زندگی من بود.” «سال‌هاست که همه‌اش را گذاشته‌ام و از آن خوشم آمد. این یک جامعه واقعا مهم و مکانی برای افراد زیادی بود.”

Riveter موفق شد از یازده اجاره نامه با موفقیت خارج شود و نلسون آن را فرآیندی دشوار توصیف کرد که یک سال به طول انجامید. این شرکت مکان هایی را در شهرهایی از جمله سیاتل، آستین، دالاس، دنور، لس آنجلس، مینیاپولیس و پورتلند، اور ایجاد کرده است.

Riveter در حال تولد دوباره است: امی نلسون و هدر کارتر به عنوان مدیران مشترک جامعه آنلاین و شبکه مشترک هتل ها را رهبری می کنند.
ریوتر یک شبکه محبوب مشاغل مشترک زنانه ایجاد کرد، از جمله در غرب لس آنجلس، قبل از اینکه همه‌گیری، مشاغل شخصی را به تجارت تبدیل کند. (عکس The Riveter)

در حال حاضر ایده این است که بدون سرمایه گذاری و تعهدات هنگفتی که در ساخت و امضای اجاره نامه های بلندمدت برای فضاهای ویژه در سراسر کشور وجود دارد، اجتماع مجدد را به صورت شخصی آغاز کنیم.

کارتر، یک اپراتور استارت آپ با تجربه و مشاور با تجربه قبلی در صنعت مهمان‌نوازی، گفت که این ایده از همه‌گیری الهام گرفته شده است، که به دنبال مقایسه هتل‌های نیازمند درآمد جدید با کارگران نیازمند به محیط جدید است.

او با تشریح شرایطی که منجر به راه اندازی در سال گذشته شد، گفت: “من دیدم که صنعت مهمان نوازی واقعاً در تلاش است تا راه خود را پیدا کند و واقعاً برای درآمدهای عمودی جدید باز است.” و سپس ما 60 میلیون نفر داشتیم که اکنون از خانه کار می کنند و از این کار خسته شده اند. آنها تقریباً یک سال است که این کار را انجام می دهند.”

Coterie در ماه آگوست با یک برنامه iOS و مشارکت با تعداد انگشت شماری از هتل های سطح بالا در جنوب کالیفرنیا، از جمله هتل روزولت هالیوود و هتل ساحلی Loews Santa Monica راه اندازی شد.

کارتر از زمان رفتن به دنبال تاریخچه The Riveter بود. او گفت: «این شرکت جایگاه بسیار ویژه‌ای در قلب من دارد. من همیشه به امی به عنوان یک رهبر احترام می‌گذارم و آنچه که او با The Riveter ساخته است قابل توجه است.»

پس از راه‌اندازی، کارتر دوباره با نلسون ارتباط برقرار کرد و به پتانسیل ترکیب پلتفرمی که ساخته با جامعه بزرگی که The Riveter به اتصال آنلاین ادامه داد، پی برد.

Riveter حدود شش کارمند تمام وقت و پاره وقت در تیم خود دارد که قبل از همه گیری کمتر از 100 کارمند است. بر اساس استراتژی جدید، این شرکت قصد دارد رویکرد محتاطانه ای را اتخاذ کند و با شبکه ای از مترجمان آزاد و مشاوران در راستای گسترش به بازارهای جدید در سراسر کشور همکاری کند.

“این احساس هیجان انگیزی است که بتوانی عقب نشینی کنی و این کار را با یک شریک انجام دهی.”

امی نلسون، مدیرعامل The Riveter

کارتر گفت که ایده این است که قبل از گسترش همکاری هتل ها در شهرهایی از جمله نیویورک، سانفرانسیسکو، میامی و سیاتل، در منطقه لس آنجلس بیشتر رشد کند.

انتظار می رود که عضویت Riveter Spaces از 25 دلار در ماه شروع شود. Riveter در حال حاضر از مشارکت برند و تبلیغات خبرنامه درآمد کسب می کند و این شرکت همچنین در حال کار بر روی پروژه های آنلاین است که علاوه بر ابتکار همکاری هتل هنوز اعلام نشده است.

نلسون که یکی از اعضای هیئت مدیره The Riveter باقی ماند، سال گذشته به عنوان رئیس SaksWorks خدمت کرد، یک مشارکت مشترک بین Saks Fifth Avenue و WeWork. او در اکتبر پس از راه‌اندازی شراکت و مکان‌های اولیه آن را ترک کرد و گفت که برای بازگشت به The Riveter هیجان‌زده است.

او مدافع سرسخت خانواده و همسرش کارلتون نلسون در یک اختلاف مدنی با آمازون بر سر کار قبلی او به عنوان مدیر املاک در AWS است. آنها اخیراً پیشرفت کرده اند و با دولت ایالات متحده برای بازگرداندن 525000 وجوه شخصی ضبط شده توسط FBI به توافق رسیده اند. هیچ اتهام کیفری تشکیل نشده است.

نلسون با تشریح وقایع اخیر به عنوان گامی کلیدی به سوی این تصمیم گفت: «می‌خواستم در نقش رسمی در Riveter منتظر بمانم تا با خانواده‌ام راه‌حلی پیدا کنم. او گفت که “هیجان زده است که می تواند عقب نشینی کند و این کار را با یک شریک انجام دهد” در حالی که با کارتر به عنوان مدیر اجرایی مشترک کار می کند.