• خانه
  • اخبار
  • RipeLocker که ظروف نگهداری غذا و گل را می فروشد، 7.5 میلیون دلار برای افزایش تولید جمع آوری می کند.

RipeLocker که ظروف نگهداری غذا و گل را می فروشد، 7.5 میلیون دلار برای افزایش تولید جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

RipeLocker که ظروف نگهداری غذا و گل را می فروشد، 7.5 میلیون دلار برای افزایش تولید جمع آوری می کند.
جورج و لوبیسر در یک کامیون با 20 دستگاه RipeLocker عازم پرو هستند، جایی که آنها را با زغال اخته بار می کنند و سپس به اروپا می روند. (عکس از RipeLocker)

اخبار: RipeLocker 7.5 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و بودجه جدیدی را برای استارت‌آپ فناوری غذایی فراهم می‌کند تا تولید را افزایش دهد، سیستم‌هایش را ارتقا دهد و به انجام آزمایش‌های اثربخشی ادامه دهد. استارت‌آپ جزیره باینبریج، واشینگتن، ظروف‌هایی را می‌فروشد که محصولات و گل‌های تازه چیده شده را ذخیره می‌کنند.

تیم پدر و پسر: این شرکت توسط جورج لوبیسر، که قبلا مالکیت و رهبری Pace International، یک شرکت فناوری نگهداری مواد غذایی را بر عهده داشت، تأسیس شد. این از یکی از بنیانگذاران و پسرش Kyle Lobisser، یک مهندس دستگاه است که به ساخت ظرف ذخیره کمک کرد، که خلاء کم اکسیژن ایجاد می کند که هوا را با بخار آب اشباع نگه می دارد.

دستگاه: ظروف ثبت اختراع RipeLocker که به اندازه یک پالت هستند، با کنترل فشار اتمسفر و ترکیب گاز، ماندگاری محصولات یا گل های درون ظروف را حفظ می کنند. فناوری سیستم همچنین می‌تواند تغییرات محیط خارجی را گزارش کرده و به آن واکنش نشان دهد و تنظیماتی را برای کاهش پوسیدگی انجام دهد.

مشتری ها: این استارت آپ در ماه ژوئن اعلام کرد که اولین قرارداد خرید خود را با The Queen’s Flowers، واردکننده و پرورش دهنده گل در کلمبیا و اکوادور با انبارهای عمده فروشی و توزیع در ایالات متحده منعقد کرده است. این شرکت گفت ظروف RipeLocker عمر مفید گل رز را 2 تا 4 هفته دیگر افزایش می دهد.

وضعیت استارت آپ های فناوری مواد غذایی: تامین مالی RipeLocker در زمانی انجام می شود که صنایع غذایی شاهد کاهش سرمایه گذاری از سوی سرمایه گذاران خطرپذیر است. بر اساس گزارش PitchBook، چنین استارت آپ هایی در سه ماهه دوم سال 2022 تنها 5.6 ​​میلیارد دلار از طریق 275 معامله در سراسر جهان به دست آوردند که 21.5 درصد نسبت به سه ماهه نسبت به سه ماهه کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش، علیرغم روند نزولی، فشارهای تورمی و تداوم مشکلات زنجیره تامین ممکن است برای شرکت‌هایی که می‌توانند هزینه‌های حمل و نقل و جابجایی را به حداقل برسانند، بادی ایجاد کند. RipeLocker با انبوهی از استارت‌آپ‌ها مواجه است که به دنبال سرمایه‌گذاری در این روند هستند.

تامین کنندگان مالی: RipeLocker می گوید که این بودجه از ترکیبی از سرمایه گذاران فرشته، از جمله مشتریان، کشاورزان و بسته بندان، مدیران صنعت کشاورزی و دانشگاهیان تامین می شود. این شرکت تا به امروز 21 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و می‌گوید که قصد دارد در پاییز سری A «بسیار بزرگ‌تر» را جمع‌آوری کند.