• خانه
  • اخبار
  • Rilmi شرکت بعدی است که شارژر را از جعبه خارج می کند

Rilmi شرکت بعدی است که شارژر را از جعبه خارج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rilmi شرکت بعدی است که شارژر را از جعبه خارج می کند

راستش را بخواهید، حذف هندزفری از جعبه گوشی هوشمند به خودی خود توهین به مصرف کنندگان بود. حال تصور کنید که چگونه باید بر مشکل حذف شارژر مسلط شویم. این کار و توزیع آن در بین تمامی شرکت ها نشان می دهد که آنها کوچکترین احترامی برای مشتریان خود قائل نیستند. اکنون این شرکت بعدی است که شارژر را از جعبه خارج می کند. اس ترنجی با من باش.

برداشتن شارژر از جعبه گوشی اکنون به برند Riley نیز کشیده شده است

زمانی را به یاد دارید که جدیدترین گوشی های آیفون و گلکسی با یک شارژر در جعبه عرضه می شدند؟ پس از اینکه اپل تصمیم گرفت شارژ را از جعبه سریال حذف کند آیفون 12باید گفت که دوران خوب گذشته به پایان رسیده است و سامسونگ بلافاصله پس از آن این کار را انجام داد. گلکسی اس 21 خودش این کار را کرد. پس از آن، سامسونگ حتی شارژ را در جعبه گوشی های متوسط ​​و ارزان خود قرار نداد. حالا برند رایلی تصمیم دارد همین کار را انجام دهد و برای اولین بار در تاریخ خود شارژر را از جعبه گوشی ارزان قیمت Narzo 50A Prime خارج کند.

ریلمی در یک پست در رسانه‌های اجتماعی گفت که تصمیم گرفته است شارژر تلفن جدید خود را از خط تولید Narzo حذف کند، با توجه به دیدگاه خود برای “ترویج توسعه پایدار از نظر زیست‌محیطی”. این شرکت همچنین گفت که مشتریانی که مایل به دریافت شارژر هستند می توانند شارژر را جداگانه خریداری کنند.

شارژر را از قاب گوشی خارج کنید

همانطور که احتمالا می دانید، مدهام ست، مدیر عامل Riley، در مصاحبه ای گفت که ما ابتکاراتی را برای تمرکز بر پایداری انجام داده ایم و همچنین در حال تلاش برای دستیابی به اهداف Double Zero با کاهش انتشار خالص کربن به صفر تا سال 2025 هستیم.

اکنون، طبق گفته ریلمی، تصمیم این شرکت مبنی بر عدم عرضه Narzo 50A Prime با شارژر، به آن فرصتی می دهد تا ویژگی های بیشتری ارائه دهد و گوشی را در محدوده قیمت مناسب نگه دارد. به گزارش سایت خبری PhoneArenaاین شرکت گفت که Narzo 50A Prime یک جهش بزرگ در عملکرد چیپست و انقلابی در صفحه نمایش آن است. همچنین به ما کمک می کند تا ارتقاهای بیشتری را با بهترین قیمت ها و پیشنهادات در همان کلاس به این دستگاه اضافه کنیم.

نظر شما در مورد این چیست؟ آیا بیرون آوردن شارژر از جعبه و تاکید بر حفظ محیط زیست بهانه خوبی است؟ به نظر شما هدف اصلی خارج کردن شارژرها از جعبه دستگاه چیست؟