• خانه
  • اخبار
  • REI از 6 استارت‌آپ برای شتابدهنده جدید که بنیانگذاران رنگ را تبلیغ می‌کنند، رونمایی کرد

REI از 6 استارت‌آپ برای شتابدهنده جدید که بنیانگذاران رنگ را تبلیغ می‌کنند، رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
REI از 6 استارت‌آپ برای شتابدهنده جدید که بنیانگذاران رنگ را تبلیغ می‌کنند، رونمایی کرد

REI از 6 استارت‌آپ برای شتابدهنده جدید که بنیانگذاران رنگ را تبلیغ می‌کنند، رونمایی کرد
(عکس REI)

Path Ahead Ventures، ابتکار جدیدی از خرده‌فروشی در فضای باز سیاتل REI، روز سه‌شنبه شش استارت‌آپ شرکت‌کننده در برنامه شتاب‌دهنده Navigate را معرفی کرد که هدف آن کمک به بنیان‌گذاران رنگارنگ برای رشد کسب‌وکارشان است.

برنامه 16 هفته ای بودجه، راهنمایی، برنامه نویسی و دسترسی به تخصص تجاری REI را فراهم می کند. REI برای توسعه این برنامه با R/GA Ventures همکاری کرد.

REI 30 میلیون دلار در Path Ahead Ventures سرمایه گذاری کرد که در اکتبر راه اندازی شد و هدف آن تقویت مشارکت و نمایندگی است. در اوایل سال جاری، REI از 27 بنیانگذار در برنامه Embark خود، که بر بنیانگذاران در مراحل اولیه تمرکز دارد، پشتیبانی کرد.

شش شرکت برای گروه افتتاحیه انتخاب شدند. به هر موسس کمک مالی 25000 دلاری، بودجه اضافی سهام و منابع متناسب با نیازهای شرکت آنها ارائه می شود.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد استارت آپ های منتخب وجود دارد:

همه حقوق بشر

allmansright مستقر در برانکس، نیویورک، تجهیزات فوق سبک پایدار را طراحی و تولید می کند. هدف آن کمک به حفاظت و تنوع بخشیدن به فضای باز است. allmansright توسط Livio Mello، که دارای مدرک طراحی صنعتی است، و Jennifer Jacobson، که دارای تجربه در تجارت، بازاریابی و رویدادها است، تاسیس شد.

طوطی آلپ

آلپاین طوطی مستقر در Edgewater، کلرادو، پوشاک فنی در فضای باز ایجاد می کند تا افراد کم رنگ، یعنی افراد رنگین پوست و قد و قامت را به شرکت در فضای باز تشویق کند. طیف وسیعی از لباس‌های زنانه را در سایزهای 14 تا 24 تولید می‌کند و قصد دارد تا پایان سال سایز 30 را نیز شامل شود. بنیانگذار و مدیر عامل راکل ولز دارای تجربه مهندسی گسترده ای است.

کوبی

Kobee’s واقع در لاس وگاس، بالم لب ارگانیک و سازگار با محیط زیست را با سیاست بدون پلاستیک تولید می کند. او تلاش می‌کند تا با استفاده از جعبه‌های بالم لب ساخته شده از آلومینیوم قابل بازیافت و لوله‌های رژ لب که کمپوست‌پذیر و زیست تخریب‌پذیر هستند، اثرات زیست‌محیطی پایینی داشته باشد. کوبی همچنین متعهد است که درصدی از فروش را به سازمان‌های غیرانتفاعی که برای پاکسازی محیط کار می‌کنند اهدا کند. این شرکت توسط کوبی هریس، که دارای مدرک لیسانس در رشته مالی است، تاسیس شد.

عنصر خارجی

Outdoor Element مستقر در Englewood، کلرادو، تجهیزات مقرون به صرفه ای را برای ماجراجویی در فضای باز ایجاد می کند. بیشتر امکانات حول محور آتش‌سازی و آشپزخانه‌های کمپ است، بنابراین مشتریان تشویق می‌شوند که با خیال راحت در فضای باز کاوش کنند. مایک موجیکا موسس و شریک با سابقه مهندسی مکانیک است.

پوشاک OYA Femtech

OYA مستقر در لس آنجلس، لباس های تنفسی ایجاد می کند که به ورزشکاران کمک می کند تا با مشکلات سلامتی زنان مبارزه کنند. لباس آن رطوبت را جذب می کند، خاصیت ضد میکروبی دارد و تهویه را افزایش می دهد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت میشلا گیلبرت دارای MBA و تجربه مشاوره است.

لباس خیابانی PYRNS Performance

PYNRS مستقر در دورچستر، ماساچوست، از پارچه‌های بازیافتی با کارایی بالا و مفاهیم طراحی لباس خیابانی برای ایجاد لباس‌های دویدن فنی استفاده می‌کند. هدف آن تامین انواع مختلف بدن است. بنیانگذار و مدیرعامل سیدنی باپتیستا تجربه رشد چندین شرکت را دارد.